Standardy

Společnost Ekospol realizovala více než 50 velkých developerských projektů. 9 000 klientů se rozhodlo pro naše byty z důvodu nejlepšího možného poměru ceny a kvality. V bytech naší společnosti využíváme pouze vybavení, které je důsledně otestováno předními specialisty, a jsme si jisti, že vám bude dlouho sloužit a výborně vypadat.

Co všechno je v ceně bytu?

Podlahy: plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, keramická dlažba v kuchyňském koutě, v koupelně a v předsíni, výběr z mnoha barevných odstínů.

Obklady a vybavení koupelen: keramické obklady mnoha barevných odstínů v koupelně do výše minimálně 2 m, na WC do výše minimálně 1,5 m, kvalitní vodovodní baterie GROHE, umyvadlo bílé keramické, vana bílá akrylátová, závěsné WC.

Okna: plastová, u bytů v 1. nadzemním podlaží s bezpečnostním sklem.

Vstupní dveře: bezpečnostní, protipožární, plné, hladké, ocelové zárubně.

Vnitřní dveře: plné, hladké, CPL laminát, do obývacího pokoje částečně prosklené, zárubně obložkové.

Slaboproudé rozvody: domácí telefon s elektrickým vrátným, společná televizní anténa.

Topení: ústřední vytápění, deskové radiátory s termostatickými ventily, otopný žebřík v koupelně.

V jakém standardu je můj projekt?

Praha 5 - Výhledy Barrandov

  • Ekoplus pro standardní byty
  • Ekoluxus pro nadstandardní byty

Praha 9 – Panorama Kyje VII

  • Ekostandard pro všechny byty

Praha 10 - Viladomy Dubeč

  • Ekostandard pro všechny byty

Většina bytů společnosti Ekospol je realizována v provedení Ekostandard. Klient si tedy může vybírat z širokého sortimentu podlah, obkladů a dveří. Pro náročnější klienty máme připraveny varianty vybavení ve standardu Ekoplus a Ekoluxus. I nejnáročnější klienti si jistě vyberou z bohaté nabídky standardů a nadstandardů již v základní ceně.

Ekostandard
Ekoplus
Ekoluxus

Navštivte novou vzorkovnu

V sídle naší společnosti jsme otevřeli novou vzorkovnu s desítkami typů podlah, obkladů či ukázek kuchyní a vestavěných skříní. Přijďte se podívat.

Připravujeme klientské centrum

Usilovně pracujeme na novém klientském centru, které usnadní našim klientům orientaci v procesu koupě bytu a primárně výběru standardů a nadstandardů. Brzy se můžete těšit na výsledek.


Představení standardů a nadstandardů

V ceně bytu sice není obsažena kuchyňská linka či vestavěné skříně, ale samozřejmě chceme, abyste vše měli vyřešeno rychle, kvalitně a za skvělou cenu. Ve spolupráci s partnery jsme připravili nabídku pouze pro naše klienty. Byt vám pomůžeme zařídit jako celek a vy tak pokryjete vše jedním hypotečním úvěrem.