Financování na míru

Hypotéka EKOSPOL

EKOSPOL pro Vás vytvořil mimořádný produkt - HYPOTÉKU EKOSPOL.

Díky mimořádné finanční stabilitě společnosti EKOSPOL prověřené Hypoteční bankou je hypotéční úvěr čerpán již ve fázi hrubé stavby. V této fázi začínáte již splácet i hypotéku.

Hlavní výhody Hypotéky EKOSPOL

  • Odborné poradenství od zkušených hypotečních specialistů zdarma
  • Zvýhodněné úrokové sazby pro klienty na všechny projekty EKOSPOL
  • Šetří váš čas – předávání dokumentů bance, do katastru nemovitostí apod. zajišťuje EKOSPOL
  • Šetří vaše peníze – neplatíte za zpracování hypotečního úvěru, neplatíte za odhad ceny nemovitosti

Při financování bytů dle Základního platebního kalendáře nebo dle platebního kalendáře Hypotéky Ekospol se kupní cena bytu nemění.

Platební kalendář je také možné přizpůsobit Vašim individuálním možnostem a nastavit tzv. Individuální platební kalendář. Podrobnější informace o Individuálním platebním kalendáři Vám sdělí naši makléři při osobním jednání.

Při financování bytu dle Individuálního platebního kalendáře se části kupní ceny bytu, které jsou uhrazené v pozdějším termínu, než odpovídá Základnímu platebnímu kalendáři, navyšují o roční úrokovou sazbu 4 % p.a.. Stejně tak se při financování bytu dle Individuálního platebního kalendáře ty části kupní ceny bytu, které jsou uhrazené v dřívějším termínu, než odpovídá Základnímu platebnímu kalendáři, snižují o roční úrokovou sazbu 1 % p.a.

Podrobnější platební kalendáře naleznete u jednotlivých projektů v záložce „Financování“.

NOVINKA kuchyně a vestavěné skříně součástí hypotéky!

Ve spolupráci s Hypotéční bankou jsme pro Vás připravili unikátní novinku. S hypotékou EKOSPOL můžete u nových projektů (prvně u projektu Výhledy Barrandov) financovat i kuchyňskou linku či vestavné skříně ve Vašem novém bytě, a to až do částky 100 000 Kč! Využití této nesporné výhody je možné u obchodních partnerů naší společnosti: kuchyně ORESI, SIKO a Kuchyňské studio Hanák a Truhlářství – Martin Ouřadník.

Financování kuchyní

Modelový příklad:
Kupuji si byt za kupní cenu 2 000 000 Kč, z vlastních zdrojů hradím 300 000 Kč a na zbylou část kupní ceny si chci zažádat o hypoteční úvěr ve výši 1,7 mil. Zároveň ale vím, že v novém bytě budu chtít kuchyňskou linku v hodnotě 50 000 Kč. Proto si zažádám o úvěr ve výši 1 750 000 Kč. Proč? Protože u EKOSPOLu to jde!