Luxusní byty v Praze od EKOSPOLU

Luxusní byt nedělá pouze jeho cenovka. V současnosti si můžete za stejnou cenu zakoupit maličký byteček v centru nebo exkluzivní byt s prostornou dispozicí a výbornou dostupností do centra. Jakou variantu si zvolíte vy?

Součástí naší nabídky jsou luxusní byty v nejatraktivnějších lokalitách. Jedná se o byty s nádhernými terasami, prostornými balkony nebo oblíbenými předzahrádkami. Naše luxusní byty uspokojí zejména svojí prostorností a nápaditým řešením i ty nejnáročnější.

Luxusní bydlení podtrhuje velká míra soukromí, nízká úroveň hluku a vysoká míra kvality řemeslného zpracování interiérů.

Naše luxusní byty se vyznačují především:

  • Atraktivní lokalitou
  • Krásným výhledem
  • Velkou užitnou plochou
  • Prostornými terasami nebo balkony
  • Nadstandardním vybavením
  • Garážovým stáním

Luxusní byty v zeleni!

Michelské zahrady jsou luxusním komorním projektem. Jedinečná lokalita v širším centru Prahy s nádherným výhledem – jižní orientace většiny bytů poskytuje nádherný panoramatický výhled na město. U luxusních bytů naleznete prostorné předzahrádky.


Nejlepší byty v naší nabídce


Naši klienti mají také možnost upravit si byt již během výstavby a to prostřednictvím hojně využívaného programu klientských změn. Další výhody může klient využít při zařizování bytu díky našemu programu výhod. V rámci tohoto programu má klient nárok na významné slevy u našich smluvních partnerů.

Dobrou zprávou pro klienty je, že i přes důraz na nadstandardní provedení a využití těch nejkvalitnějších materiálů, si naše luxusní byty drží příznivé ceny, jak je ostatně u EKOSPOLU zvykem. Můžete využít i financování na míru prostřednictvím hypotéky EKOSPOL.


Luxusní byty naleznete v těchto projektech