Výhledy Barrandov II - domy A + B

Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Volných jednotek: 9
Webkamera

Popis projektu Výhledy Barrandov II

Výhledy Barrandov II jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy do Prokopského a Dalejského údolí a zároveň výbornou dopravní dostupností. Samozřejmostí lokality je plná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Ve čtyřech moderních nízkoenergetických bytových domech se nachází celkem 302 jednotek dispozic 1+kk až 3+kk s balkony, terasami či předzahrádkami s možností parkování na krytých parkovacích stáních či venku přímo u domů. Tento projekt je vhodný nejen pro jednotlivce či mladé rodiny, ale také jako výborná investiční příležitost.

Druhá etapa výstavby projektu Výhledy Barrandov II nabídne v domech C a D celkem 151 jednotek a 134 garážových stání.

Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk (29 m²) do 3+kk (85 m²), přičemž každý byt disponuje balkonem, terasou či předzahrádkou.

Proč koupit byt v projektu Výhledy Barrandov II

 • Cena bytů je výrazně pod pražským průměrem.
 • Bydlení v oblíbené části Prahy s vynikající dopravní dostupnosti, ale přesto s pohádkovým výhledem na chráněné Prokopské a Dalejské údolí. Blíže přírodě už to snad ani nejde.
 • Projekt je stavěn v třídě energetické náročnosti B - Velmi úsporná.
 • Vynikající dopravní dostupnost
  • 1 minuta klidné chůze na zastávku tramvaje
  • 13 minut tramvají na metro B Smíchovské nádraží
  • 20 minut tramvají do centra Prahy
  • 5 minut autem na Pražský okruh

Lokalita

Pražská čtvrť Hlubočepy, a zejména pak její část Barrandov, jsou doslova hvězdnou lokalitou. A to nejen díky blízkým filmovým ateliérům, které jsou již desítky let druhým domovem největších hvězd českého filmu. Prosluněné stráně jižně od Prokopského a Dalejského údolí nabízí unikátní a neopakovatelný výhled na panorama hlavního města, jaký jinde v Praze nenajdete. Bezprostřední blízkost dvou chráněných přírodních parků, kompletní občanská vybavenost s množstvím obchodů či aquaparkem v docházkové vzdálenosti a vynikající dopravní dostupnost, díky níž jste do dvaceti minut v samém srdci Prahy. To vše činí z Barrandova jednu z nejprestižnějších adres pro rezidenční bydlení v celé Praze. Byty v tomto projektu si zamilujete, ať už jste vyznavač aktivního způsobu života v čistém přírodním prostředí nebo manažer pracující v kanceláři v centru města. Do přírody se ze svých domovů dostanete stejně rychle, jako do centra Prahy. Ale proč byste opouštěli tak mimořádné výhledy, když ze své rozlehlé terasy můžete pozorovat pulzující město pod Vámi?

 • Chráněné Prokopské a Dalejské údolí přímo pod okny: zdravé a čisté životní prostředí jako stvořené pro aktivní sportování, rodinné procházky a opravdovou relaxaci. V docházkové vzdálenosti se navíc nachází další přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo.
 • Unikátní panoramatický výhled na město: Bytový areál Výhledy Barrandov poskytuje neopakovatelný výhled na celé panorama Prahy.
 • Kompletní občanská vybavenost: Restaurace, mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, aquapark a mnoho obchodů přímo v místě.

Ke dispozici ke stažení je katalog všech bytů a nebytových prostor a prospekt projektu.

Zobrazit byty

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.
Písmenem "N" jsou v názvu označeny nebytové jednotky.