Výhledy Barrandov II - domy C + D

Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Volných bytů: 81
Vybíráte si vybavení pro svůj byt v projektu Výhledy Barrandov II – Praha 5. Všechny byty jsou vybaveny ve standardu Ekoplus.

Každý klient si může vybírat z širokého sortimentu podlah, obkladů a dveří ve standardech Ekostandard a Ekoplus. Pro náročnější klienty máme připraveny i nadstandardy Ekoluxus. Z bohaté nabídky standardů a nadstandardů si jistě vyberou i ti nejnáročnější klienti.

Představení standardů a nadstandardů

V ceně bytu sice není obsažena kuchyňská linka či vestavěné skříně, ale samozřejmě chceme, abyste vše měli vyřešeno rychle, kvalitně a za skvělou cenu. Ve spolupráci s partnery jsme proto připravili nabídku pouze pro naše klienty a byt vám tedy pomůžeme zařídit jako celek.

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.
Písmenem "N" jsou v názvu označeny nebytové jednotky.