Vstupní dveře

V rámci standardního vybavení bytu jako jeden z mála developerů dodáváme vstupní dveře ve 3. bezpečnostní třídě.
Dodávku těchto dveří do našich bytů zajišťuje náš partner firma BOULIT s.r.o.

Logo Sherlock
Vstupní dveře do všech typů bytů

U všech našich bytů osazujeme vstupní dveře ve 3. bezpečnostní třídě. Tyto dveře zajistí vašemu bytu vysoký stupeň ochrany. Jsou odolné proti mechanickému napadení např. kopáním, zdviháním a vrtáním za použití nástrojů jako jsou mechanická vrtačka či šroubovák.

Dekor vnitřní interiérové strany dveří si můžete vybírat z povrchů lamino. Podrobnější informace o příplatcích za nadstandardní dekory vám sdělí pracovníci klientských změn.

Více o vlastnostech standardních dveří

Tyto dveře mají 6 jistících bodů (3 aktivní + 3 pasivní), které zabraňují vysazení dveří ze závěsů a vypáčení ze zárubně. Ta je ocelová a je pevně spojená se stavbou pomocí ocelových trnů a vyplněná betonem.

Dveře také splňují protipožární odolnost EI 30, což znamená, že po dobu nejméně 30 minut zabraňují prostupu horkých plynů a vytvářejí tepelnou bariéru, a tím zamezují šíření případného ohně a kouře.

Dveře do bytu slouží jako protihlukový uzávěr, v tomto případě Rw=39dB, což znamená, že hluk neprostoupí přes dveře při úrovni 39dB.

Kování a vložka dveří jsou 3. bezpečnostní třídy. Kování s překrytím chrání cylindrickou vložku před odvrtáním a vylomením. Z exteriéru je osazena koule, z interiéru klika.


Kompletní nabídku lamino dekorů vnitřní strany dveří si můžete prohlédnout v naší galerii

Povrchy CPL

Povrchy CPL - příplatkové