Vstupní dveře

V rámci standardního vybavení bytu jako jeden z mála developerů dodáváme vstupní dveře ve 3. bezpečnostní třídě.
4. bezpečnostní třída je příplatková. Dodávku těchto dveří do našich bytů zajišťuje náš dlouholetý partner firma SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.

Logo Sherlock
Vstupní dveře do všech typů bytů

U všech našich bytů osazujeme vstupní dveře ve 3. bezpečnostní třídě, typ K330/3. Tyto dveře zajistí vašemu bytu vysoký stupeň ochrany. Jsou odolné proti mechanickému napadení např. kopáním, zdviháním a vrtáním za použití nástrojů jako jsou mechanická vrtačka či šroubovák.

Dekor vnitřní interiérové strany dveří si můžete vybírat z povrchů lamino. Podrobnější informace o příplatcích za nadstandardní dekory vám sdělí pracovníci klientských změn.

Více o vlastnostech standardních dveří

Tyto dveře mají 13 uzamykacích čepů (aktivních + pasivních), které zabraňují vysazení dveří ze závěsů a vypáčení ze zárubně. Ta je ocelová a je pevně spojená se stavbou pomocí ocelových trnů a vyplněná betonem.

Konstrukce dveří je dále tvořena svislými a vodorovnými ocelovými výztuhami a oboustrannou ocelovou deskou.

Dveře také splňují protipožární odolnost EI 30, což znamená, že po dobu nejméně 30 minut zabraňují prostupu horkých plynů a vytvářejí tepelnou bariéru, a tím ochraňují osoby v blízkosti ohně a tepla.

Dveře do bytu slouží jako protihlukový uzávěr, v tomto případě Rw=37dB, což znamená, že hluk neprostoupí přes dveře při úrovni 37dB.

Kování a vložka dveří jsou 3. bezpečnostní třídy. Kování s překrytím chrání cylindrickou vložku před odvrtáním a vylomením. Z exteriéru je osazena koule, z interiéru klika. Zámek je tříbodový.

Logo Sherlock Logo Sherlock

Kompletní nabídku lamino dekorů vnitřní strany dveří si můžete prohlédnout v naší galerii

Povrchy lamino


Příplatkové vnitřní dveře 4. bezpečnostní třídy

Posuvné dveře

Příplatkové dveře ve 4. bezpečnostní třídě přinášejí oproti dveřím ve 3. bezpečnostní třídě několik významných výhod.

1 - Vyšší odolnost vůči mechanickému napadení (velmi vysoký stupeň ochrany). Dveře odolají útoku zkušeného zloděje, který je vybaven např. pilou na železo, sekerou nebo velkým páčidlem.

2 - Počet uzamykacích čepů je u těchto dveří zvýšen na 23, jedná se opět o kombinaci aktivních a pasivních čepů.

3 - Tyto dveře mají lepší zvukově izolační vlastnosti, hodnota Rw je v tomto případě 43dB.

4 - Dveře jsou osazeny kováním a vložkou s vyšší odolností tak, aby byla splněna 4. bezpečnostní třída celých dveří.