Kuchyně

Kuchyně EKOSPOL

Kuchyňský kout je jedním z nejvýznamnějších prostorů v bytě a s tímto vědomím je třeba k jeho zařizování přistupovat. Víme, že vybrat kvalitní kuchyňskou linku je téměř vědní obor a pro laika není vůbec jednoduché se v záplavě materiálů a řešení vyznat. Z tohoto důvodu bychom vám chtěli výběr co nejvíce ulehčit, a proto jsme připravili s našimi partnery sérii kroků, které vám při výběru kuchyňského kouta pomohou.

Logo SherlockLogo Sherlock
Cesta k vaší vysněné kuchyni
 1. 1

  Financování - Kuchyňská linka není součástí standardního vybavení našich bytů, ale přesto pro vás máme skvělou nabídku. S naším hlavním partnerem v oblasti financování, Hypoteční bankou, jsme připravili exkluzivně pro klienty Ekospolu program, kdy klientům nabízíme navýšit hypotéku až o 100 000 Kč na zakoupení kuchyně a případně i vestavěných skříní od našich vybraných partnerů.

 2. 2

  Návrh typové kuchyně - Při první schůzce s pracovníkem klientských změn dostanete výkres typové kuchyně, kterou jsme navrhli do prostoru kuchyňského koutu ve vašem bytě. Takto připravené vývody typové kuchyně vám ve vašem bytě můžeme provést za zvýhodněnou cenu 5 000 Kč. Pokud však využijete nabídky jednoho z našich doporučovaných partnerů v oblasti kuchyní, náklady na rozvody za vás uhradíme. V případě, že budete chtít změnit dispozici kuchyně dle vlastního návrhu, upravíme pozice vývodů tak, aby odpovídaly vašim požadavkům.

  Pokud nevyužijete nabídky námi doporučovaných kuchyňských center a ani nebudete mít zájem o provedení typových rozvodů za zvýhodněnou cenu, budou rozvody vodovodu, kanalizace a elektra ukončeny na stěně v místě, kde vstupují do prostoru kuchyňského koutu.

 3. 3

  Ukázkové návrhy kuchyní - V naší vzorkovně si můžete prohlédnout vzorky kuchyňských linek od obou námi doporučovaných kuchyňských center. Dále jsme pro vás připravili produktové listy sedmi základních tvarů kuchyňských linek ve 3 cenových úrovních od obou našich partnerů.

 4. 4

  Návštěva kuchyňského centra - Čeká vás návštěva showroomů našich partnerů, kde si můžete prohlédnout více kuchyní, úchytek, dvířek či kování. Odborní konzultanti s vámi do detailu projdou vaše požadavky, potřeby a způsob vaření a navrhnou vám kuchyň, která bude plně vyhovovat vašim potřebám. Pro naše klienty je ZDARMA možnost vytvoření vizualizace kuchyně. Doporučujeme sjednat termín schůzky s předstihem.

 5. 5

  Zaměření prostoru kuchyňské linky - Pokud si vyberete za dodavatele kuchyně jedno z námi doporučovaných kuchyňských studií, zorganizujeme a provedeme zaměření kuchyňského prostoru bez vaší asistence, čímž vám ušetříme čas.

 6. 6

  Montáž kuchyňské linky - Vaši vybranou kuchyň vám se zárukou namontují naši partneři po převzetí bytu.