Hodanovi

Velice ráda bych Vás informovala o koupi bytu Michelské zahrady. Velice musím pochválit přístup zaměstnanců a to jmenovitě slečny Mariany Bínové a pana Antonína Dvořáka, plus pana ředitele prodeje.

Hledala jsem dlouho byt, který by nebyl ve stylu „paneláků“, ale to není hlavní důvod. Michelské zahrady je krásný projekt.

Důvod proč Vám píši: Za určitou dobu, jsem se setkala s developery a zaměstnanci se chovali velice arogantně a jen byla dána cena, rovnou byla požadována okamžitá záloha 90%... žádné jednání, natož ukázka standardu.

U Ekospolu první kontakt se slečnou Bínovou, neskutečně příjemné jednaní, okamžité odpovědi na cokoliv, přepsání u smlouvy v dodatcich. Uprímně, po prvním telefonátu a to jsem se ještě nebyla ani na dům podívat, jsem byla rozhodnuta byt zakoupit. První osobní setkání a již po návštěvě jestě „staveniště“ bylo rozhodnuto. Slečna Bínová mi byla schopna zodpovědět veškeré otázky. Nechci vše rozepisovat a zdržovat. Pan Dvořák se mi i ten den věnoval a představil standard i nadstandard s omluvou, že vše není vystavené. Při další návštěvě už při podepsání smlouvy veškeré informace a opět exkluzivní.

Na závěr. Gratuluji, za tento tým lidí, přeji úspěch v dalších projektech a budu se těšit na kolaudaci se symbolickou sklenkou :) a osobně opravdu pochválit přístup a jednání. Každopádně opravdu díky přístupu slečny Bínové jsem se rozhodla velice rychle byt zakoupit.

Přeji krásný zbytek večera a těším se s celým týmem na další spolupráci až do předání bytu.

S úctou

Jana Hodanová