Dominika Ondrášková

Vážení v Ekospolu,

dovolte mi prosím touto cestou velmi poděkovat za spolupráci při realizaci našeho bydlení.

Podotýkám, že spolupráce to byla těžká, trnitá, opravdu nesnadná. Jsem totiž docela pedant, detailista, stokrát jsem schopna všechno změnit a stokrát kvůli tomu volat, jako ostříž hlídám každou položku cenové nabídky, jsem prostořeká a vážně mne nic neodradí, aby to bylo nakonec všechno dle mých představ a perfektní. Zkrátka, takového klienta na zabití, jako jsem občas já, prostě nechcete.

Přesto jsem to se mnou nakonec zvládli, jsme moc spokojení a byt se, alespoň dle reakcí okolí, myslím vážně povedl. A já bych moc ráda vyzvedla trpělivost, ochotu, vstřícnost, zájem, resp. celkový přístup a profesionalitu zejména paní Ing. Krejčíkové a Ing. Ehrmana. Stejně tak ale i všech ostatních, kdo se mnou byl jakkoliv v kontaktu, mimo jiné tj. Bc. Bínová, Ing. Gregor, Ing. Hynek a další.

Od prvních jednání o prodeji bytu, přes řešení kompletních klientských změn (tuto možnost obzvlášť vyzdvihuji, ne u každého developera je to vůbec v nabídce a v našem případě zůstala na svém místě pouze nosná zeď, se kterou nešlo hýbnout), až po závěrečné dořešení cca 100 bodů na Protokolu o předání bytu (jeden z nich s podtitulem výstuha pro digestoř se asi nedá ani zapomenout), vše běželo v podstatě hladce. A když byly nějaké průběžné problémy k řešení, se kterými se počítat na stavbě prostě musí, vždy jsme se trojstranně s i Průmstavem domluvili, a nakonec i ty dobře dopadly.

Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších pracovně-stavebních úspěchů a co nejméně klientů, jako jsem byla já. :-)

Přeji hezký den

Dominika Ondrášková