Pronájem bytu A1 702, 2+kk, 53,3 m², Praha 4 - Hodkovičky

Nabízíme pronájem nádherného bytu ve zcela novém projektu Ekorezidence Hodkovičky. Projekt byl dokončen teprve v prosinci 2020, budete tak jeho prvními obyvateli!

Byt 2+kk o velikosti 53,3 m2 je ideální pro rodiny. Má 7,9 m² velkou terasu orientovanou na žádanou západní stranu, ze které budete mít Chuchelský háj, Barrandové skály, údolí Vltavy i přilehlé golfové hřiště jako na dlani! Byt disponuje obývacím pokojem spojeným s kuchyňským koutem, prostornou ložnicí, koupelnou s WC a náleží k němu také garážové stání a praktický sklep.

V bytě se nachází kuchyňská linka s velkou kombinovanou lednicí s mrazákem, sklokeramickou varnou deskou a horkovzdušnou troubou a na chodbě vestavěná skříň. Jinak je prázdný a připravený, abyste si jej zařídili podle svých představ.

Informace o projektu

Ekorezidence Hodkovičky je moderní rezidenční projekt v žádané lokalitě při údolí Vltavy s úchvatnými výhledy nejen na přilehlou řeku, ale také na Chuchelský háj a Barrandovské skály.

Okolí domu

Bydlení v blízkosti centra Prahy a zároveň již tak trochu „cesta z města“, přesně to v sobě spojuje Ekorezidence Hodkovičky. Příjemná lokalita u Vltavy obklopená zelení s rychle dostupným centrem města a zároveň s možností rychlého výjezdu z Prahy ven.

Projekt je zasazen do klidné lokality pro aktivní lidi. Nachází se ve skvělé lokalitě v bezprostřední blízkosti páteřní cyklostezky podél Vltavy, golfového hřiště, tenisového klubu a dalších sportovišť.

Nákupní centrum Nový Smíchov je vzdáleno jen 8 minut autem, mateřská a základní škola či ordinace lékaře se pak nacházíve vzdálenosti do 2 km.

Dopravní dostupnost

Bydlení nabízí vynikající dopravní dostupnost. Jen pár minut chůze od domu se nachází zastávka MHD Černý kůň, odkud se dostanete do centra za cca 13 minut. Autem budete za 5 minut na Pražském okruhu a za 3 minuty na Jižní spojce.

Pokud cestujete za prací o něco dále, pak můžete využít kombinovanou dopravu, kdy se za 7 minut dostanete autem na Smíchovské nádraží, odkud můžete pokračovat metrem, vlakem nebo dálkovými autobusy.

Parametry:

Dispozice: 2+kk
Plocha: 53,3 m²
Cena / měsíc: 15 500 Kč
Poplatky / měsíc: 2 700 Kč
Vratná kauce: 36 400 Kč
Podlaží: 7
Balkón: ne
Terasa: 7,9 m²
Výtah: ano
Garáž: 1000 Kč/měsíc
Sklep: 500 Kč/měsíc
K dispozici od: 01. 02. 2021