Čím se na trhu lišíme aneb deset důvodů pro EKOSPOL

1

Byty s nejlepším poměrem ceny a kvality!

Ve všech našich projektech naleznete byty s nejlepším poměrem ceny a kvality. Naše projekty zpravidla vyprodáme ještě před jejich dokončením.


2

Nejdelší tradice a vysoká kvalita!

Na českém realitním trhu se EKOSPOL pohybuje 29 let, nejdéle ze všech velkých developerů. Vyvíjeli jsme se postupně, od malé stavební firmy až k pozici lídra developerského trhu.

Více o historii naší společnosti


3

Žádné předražené teplo, skryté dohody s dodavateli ani jiné nevýhodné smlouvy!

Na rozdíl od jiných developerů neděláme z klientů rukojmí! Nezavazujeme je nevýhodnými a nevypověditelnými smlouvami u dodavatelů služeb. V našich projektech vždy budujeme kotelny na vlastní náklady a následně je převádíme na společenství vlastníků jednotek. Následná rozhodnutí o změně dodavatele plynu, poskytovatele internetu nebo ostrahy objektu jsou pouze na majitelích.


4

Nejlepší lokality pro bydlení!

Společnost EKOSPOL patří mezi největší soukromé vlastníky pozemků v Praze a okolí. Díky tomu nabízí nejlepší lokality pro bydlení, které uspokojí každého zájemce. Lokality vybíráme velmi důsledně, aby v sobě spojovaly vše, co milujete na bydlení v Praze.

Chci vidět nabídku bytů Chci vidět nabídku parcel


5

Podnikáme bez úvěrů

Společnost EKOSPOL financuje veškeré své projekty výhradně z vlastních finančních prostředků bez využití bankovních úvěrů. Také nikdy nezakládá účelové projektové společnosti, které zpravidla po dokončení projektu zanikají. Naši klienti tak mají jistotu, že za kvalitu našich projektů ručíme vlastním jménem a mateřskou společností s celým jejím kapitálem.


6

Získaná prestižní ocenění!

Bytové projekty společnosti EKOSPOL patří mezi nejoceňovanější na českém trhu. Máme za sebou několik ocenění v nejprestižnějších soutěžích, jako je Stavba roku, Dům roku - POROTHERM DŮM Wienerberger nebo Fasáda roku. Majitel naší společnosti, pan Evžen Korec, získal v roce 2013 ocenění Manažer roku v segmentu výstavby nemovitostí, pronájmu a developmentu.


7

Stále stejné ceny i při využití hypotéky

EKOSPOL nenavyšuje základní cenu bytu, a to ani při financování hypotékou.

Více o financování nového bydlení


8

Jistota jedné ze 100 nejstabilnějších českých firem!

Jako jediný rezidenční developer v České republice patří EKOSPOL nepřetržitě od „krizového“ roku 2009 mezi 100 nejstabilnějších českých firem ze všech oborů. Objektivní hodnocení podle ekonomických ukazatelů ČEKIA Stability Rating provádí každoročně nezávislá Česká kapitálová a informační agentura ČEKIA. Naši klienti tak mají jistotu, že jejich nové bydlení vždy včas a v dohodnuté kvalitě dokončíme.


9

Průhledná vlastnická struktura a reinvestice zisků!

Společnost EKOSPOL byla vždy ziskovou firmou. Trvale vytváříme zisk a nemáme žádné dluhy, protože většinu zisku vždy reinvestujeme zpět do firmy. A protože máme transparentní vlastnickou strukturu – jedinými vlastníky jsou manželé Evžen a Jana Korcovi – naši klienti přesně vědí, komu svěřují své peníze.

Více o Evženu Korcovi


10

Nadstandardní servis od elektroměrů přes platbu za příkon!

Zakládáme si na férovém a přátelském přístupu ke všem našim klientům. Stále hledáme nové cesty, jak vám cestu k novému bytu maximálně usnadnit a zpříjemnit. Například osazení a přihlášení elektroměrů v novém bytě vyřídí pracovníci společnosti EKOSPOL za vás přímo v našem sídle, aby elektřina fungovala již při převzetí vašeho bytu. Platbu za příkon v řádu tisíců korun, která je spjata s prvním připojením elektroměru, také uhradíme za vás.


Podporujeme ohrožené druhy zvířat v ZOO Tábor!

EKOSPOL je generálním sponzorem ZOO Tábor. V táborské zoo naleznete přes 300 zvířat, třetina patří mezi ohrožené druhy u nás i ve světě, často na pokraji vyhynutí. Koupí bytu tedy podpoříte chov ohrožených druhů. Ke každému zakoupenému bytu získáte zdarma rodinnou roční VIP vstupenku!