Čím se na trhu lišíme aneb deset důvodů pro EKOSPOL

1

Byty s nejlepším poměrem ceny a kvality!

Ve všech našich projektech naleznete byty s nejlepším poměrem ceny a kvality. Naše projekty zpravidla vyprodáme ještě před dokončením hrubé stavby.


2

Nejdelší tradice a vysoká kvalita!

Na českém realitním trhu se EKOSPOL pohybuje 30 let, nejdéle ze všech velkých developerů. Vyvíjeli jsme se postupně, od malé stavební firmy až k pozici lídra developerského trhu.

Více o historii naší společnosti


3

Žádné předražené teplo, skryté dohody s dodavateli ani jiné nevýhodné smlouvy!

Na rozdíl od jiných developerů neděláme z klientů rukojmí! Nezavazujeme je nevýhodnými a nevypověditelnými smlouvami u dodavatelů služeb. V našich projektech vždy budujeme kotelny na vlastní náklady a následně je převádíme na společenství vlastníků jednotek. Následná rozhodnutí o změně dodavatele plynu, poskytovatele internetu nebo ostrahy objektu jsou pouze na majitelích.


4

Nejlepší lokality pro bydlení!

Společnost EKOSPOL patří mezi největší soukromé vlastníky pozemků v Praze a okolí. Díky tomu nabízí nejlepší lokality pro bydlení, které uspokojí každého zájemce. Lokality vybíráme velmi důsledně, aby v sobě spojovaly vše, co milujete na bydlení v Praze.

Chci vidět nabídku bytů


5

Podnikáme bez úvěrů

Společnost EKOSPOL financuje veškeré své projekty výhradně z vlastních finančních prostředků bez využití bankovních úvěrů. Také nikdy nezakládá účelové projektové společnosti, které zpravidla po dokončení projektu zanikají. Naši klienti tak mají jistotu, že za kvalitu našich projektů ručíme vlastním jménem a mateřskou společností s celým jejím kapitálem.


6

Získaná prestižní ocenění!

Bytové projekty společnosti EKOSPOL patří mezi nejoceňovanější na českém trhu. Máme za sebou několik ocenění v nejprestižnějších soutěžích, jako je Stavba roku, Dům roku - POROTHERM DŮM Wienerberger nebo Fasáda roku. Generální ředitel naší společnosti, pan Evžen Korec, získal ocenění Manažer roku v odvětví výstavby nemovitostí, pronájmu a developmentu.


7

Jistota jedné ze 100 nejstabilnějších českých firem!

Jako jediný rezidenční developer v České republice patří EKOSPOL nepřetržitě mezi 100 nejstabilnějších českých firem ze všech oborů.


8

Průhledná vlastnická struktura a reinvestice zisků!

Společnost EKOSPOL byla vždy ziskovou firmou. Trvale vytváříme zisk a nemáme žádné dluhy, protože většinu zisku vždy reinvestujeme zpět do firmy. A protože máme transparentní vlastnickou strukturu – jedinými vlastníky jsou manželé Evžen a Jana Korcovi – naši klienti přesně vědí, komu svěřují své peníze.

Více o Evženu Korcovi


9

Nadstandardní servis pro klienty od založení společenství vlastníků, přes osazení elektroměrů, po platbu za příkon!

Zakládáme si na férovém a přátelském přístupu ke všem našim klientům. Stále hledáme nové cesty, jak vám cestu k novému bytu maximálně usnadnit a zpříjemnit. Před dokončením stavby založíme společenství vlastníků v domě a také zajistíme správce domu. Osazení a přihlášení elektroměrů v novém bytě vyřídí pracovníci společnosti EKOSPOL, aby elektřina fungovala již při převzetí vašeho bytu. Platbu za příkon v řádu tisíců korun, která je spjata s prvním připojením elektroměru, také uhradíme za vás.


10

Podporujeme ohrožené druhy zvířat v ZOO Tábor!

EKOSPOL je generálním sponzorem ZOO Tábor. V táborské zoo naleznete přes 300 zvířat, třetina patří mezi ohrožené druhy u nás i ve světě, často na pokraji vyhynutí. Koupí bytu tedy podpoříte chov ohrožených druhů. Ke každému zakoupenému bytu získáte zdarma rodinnou roční VIP vstupenku!