Čím se na trhu lišíme aneb deset důvodů pro EKOSPOL

1

Nejdelší tradice a vysoká kvalita!

Na českém realitním trhu se EKOSPOL pohybuje 27 let, nejdéle ze všech velkých developerů. Vyvíjeli jsme se postupně, od malé stavební firmy až k pozici lídra developerského trhu.

Více o historii naší společnosti


2

Žádné předražené teplo, skryté dohody s dodavateli ani jiné nevýhodné smlouvy!

Na rozdíl od jiných developerů neděláme z klientů rukojmí! Nezavazujeme je nevýhodnými a nevypověditelnými smlouvami u dodavatelů služeb. V našich projektech vždy budujeme kotelny na vlastní náklady a následně je převádíme na společenství vlastníků jednotek. Následná rozhodnutí o změně dodavatele plynu, poskytovatele internetu nebo ostrahy objektu jsou pouze na majitelích.


3

Byty s nejlepším poměrem ceny a kvality!

Ve všech našich projektech naleznete byty s nejlepším poměrem ceny a kvality. Naše projekty zpravidla vyprodáme ještě před jejich dokončením.


4

Nejlepší lokality pro bydlení!

Společnost EKOSPOL patří mezi největší soukromé vlastníky pozemků v Praze a okolí. Díky tomu nabízí nejlepší lokality pro bydlení, které uspokojí každého zájemce. Lokality vybíráme velmi důsledně, aby v sobě spojovaly vše, co milujete na bydlení v Praze.

Chci vidět aktuální projekty


5

Získaná prestižní ocenění!

Bytové projekty společnosti EKOSPOL patří mezi nejoceňovanější na českém trhu. Máme za sebou několik ocenění v nejprestižnějších soutěžích, jako je Stavba roku, Dům roku - POROTHERM DŮM Wienerberger nebo Fasáda roku. Majitel naší společnosti, pan Evžen Korec, získal v roce 2013 ocenění Manažer roku v segmentu výstavby nemovitostí, pronájmu a developmentu.


6

Stále stejné ceny i při využití hypotéky

EKOSPOL nenavyšuje základní cenu bytu, a to ani při financování hypotékou.

Více o financování nového bydlení


7

Jistota jedné ze 100 nejstabilnějších českých firem!

Jako jediný rezidenční developer v České republice patří EKOSPOL nepřetržitě od „krizového“ roku 2009 mezi 100 nejstabilnějších českých firem ze všech oborů. Objektivní hodnocení podle ekonomických ukazatelů ČEKIA Stability Rating provádí každoročně nezávislá Česká kapitálová a informační agentura ČEKIA. Naši klienti tak mají jistotu, že jejich nové bydlení vždy včas a v dohodnuté kvalitě dokončíme.


8

Průhledná vlastnická struktura a reinvestice zisků!

Společnost EKOSPOL byla vždy ziskovou firmou. Trvale vytváříme zisk a nemáme žádné dluhy, protože většinu zisku vždy reinvestujeme zpět do firmy. A protože máme transparentní vlastnickou strukturu – jedinými vlastníky jsou manželé Evžen a Jana Korcovi – naši klienti přesně vědí, komu svěřují své peníze.

Více o Evženu Korcovi


9

Nadstandardní servis od elektroměrů přes platbu za příkon!

Zakládáme si na férovém a přátelském přístupu ke všem našim klientům. Stále hledáme nové cesty, jak vám cestu k novému bytu maximálně usnadnit a zpříjemnit. Například osazení a přihlášení elektroměrů v novém bytě vyřídí pracovníci společnosti EKOSPOL za vás přímo v našem sídle, aby elektřina fungovala již při převzetí vašeho bytu. Platbu za příkon v řádu tisíců korun, která je spjata s prvním připojením elektroměru, také uhradíme za vás.


10

Podporujeme ohrožené druhy zvířat v ZOO Tábor!

EKOSPOL je generálním sponzorem ZOO Tábor. V táborské zoo naleznete přes 300 zvířat, třetina patří mezi ohrožené druhy u nás i ve světě, často na pokraji vyhynutí. Koupí bytu tedy podpoříte chov ohrožených druhů. Ke každému zakoupenému bytu získáte zdarma rodinnou roční VIP vstupenku!