Jak probíhá výběrové řízení

Projít výběrovým řízením při ucházení se o práci v Ekospolu je nezbytné, na druhou stranu chápeme, že daný proces nesmí trvat příliš dlouho, proto je u nás výběrové řízení pouze dvoukolové a všem kandidátům se v jeho rámci ozýváme s výsledkem.


Konkrétně u nás výběrové řízení vypadá takto:

Přihlásit se do výběrového řízení můžete reakcí na jednu z aktuálně nabízených pozic prostřednictvím formuláře v popisu pozice, nebo nám napsat na adresu prace@ekospol.cz. K Vaší reakci prosíme připojte Vaše kontaktní údaje, abychom Vás mohli později oslovit; název pozice, o kterou máte zájem a strukturovaný životopis nejlépe s aktuální fotografií.


 

Váš zaslaný životopis si podrobně prostudujeme a ozveme se s dalším postupem.

 


 

1. kolo výběrového řízení probíhá v sídle společnosti, nebo online. Dáme Vám vyplnit informativní dotazník a v případě některých pozic i sadu testů. Následně proběhne pohovor s personalistou a případně i budoucím nadřízeným.

 


 

Po 1. kole výběrového řízení se Vám nejpozději do týdne ozveme s dalším postupem – pozváním do 2. kola výběrového řízení nebo s poděkováním za Vaši účast v prvním kole.

 


 

2. kolo výběrového řízení proběhne za účasti generálního ředitele. Vy tak budete mít možnost se zeptat na vše, co Vás o naší společnosti zajímá. Následně se Vám nejpozději do týdne ozveme s finálním výsledkem výběrového řízení.