Jak probíhá výběrové řízení

Projít výběrovým řízením při ucházení se o práci v EKOSPOLu je nezbytné, na druhou stranu chápeme, že daný proces nesmí trvat příliš dlouho, proto je u nás výběrové řízení pouze dvoukolové a všem kandidátům se v jeho rámci ozýváme s výsledkem.


Konkrétně u nás výběrové řízení vypadá takto:

Přihlásit se do výběrového řízení můžete reakcí na jednu z aktuálně nabízených pozic skrze formulář v popisu pozice, nebo nám napsat na adresu prace@ekospol.cz. K Vaší reakci prosíme připojte:

  • Vaše kontaktní údaje, abychom Vás mohli později oslovit;
  • Název pozice, o kterou máte zájem;
  • Strukturovaný životopis nejlépe s aktuální fotografií.

 

Po zaslání Vaší reakce si podrobně prostudujeme Váš životopis a nejpozději do 10 pracovních dnů se ozveme s dalším postupem – pozváním do 1. kola výběrového řízení nebo s poděkováním za Vaši účast ve výběrovém řízení.

 


 

Na 1. kole výběrového řízení se potkáme přímo u nás ve společnosti. Dáme Vám vyplnit informativní dotazník a v případě některých pozic i sadu testů. Následně proběhne pohovor s personalistou a případně i budoucím nadřízeným.

 


 

Po prvním kole výběrového řízení se Vám nejpozději do týdne ozveme s dalším postupem – pozváním do 2. kola výběrového řízení nebo s poděkováním za Vaši účast v prvním kole.

 


 

Na 2. kole výběrového řízení se potkáte přímo s generálním ředitelem společnosti. Následně se Vám nejpozději do týdne ozveme s finálním výsledkem výběrového řízení.