EKOSPOL podporuje studenty VŠE, zástupce firmy hodnotil jejich podnikatelské projekty

Nabídnout lidem a rozvážkovým firmám speciální úložné boxy, rozjet třeba obchod s izraelskými datlemi či vyvinout a dodávat hospodám a barům speciální aplikaci pro objednávání drinků. Nejen s takovými podnikatelskými záměry předstoupili před odborné porotce studenti Podnikohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze, aby prezentovali výsledky své semestrální práce. V porotě, která studentům dávala cennou zpětnou vazbu, opět zasedl i představitel dlouhodobého lídra bytové výstavby společnosti EKOSPOL.

Své podnikatelské záměry letos představilo celkem osm soutěžních týmů. Kromě základního představení projektu museli předložit kompletní podnikatelský a ekonomický plán včetně například průzkumu trhu či podrobného finančního plánu na první dva roky provozu. Zkušení zástupci investorů v porotě pak kromě těchto podkladů hodnotili i vystupování týmu a reálnost jejich nápadů. Začínajícím podnikatelům poradili, na co si dát pozor a co by měli lépe promyslet.

Více čtěte zde:

https://retrend.cz/zajimavosti-ze-spolecnosti/ekospol-podporuje-studenty-vse-zastupce-firmy-hodnotil-jejich-podnikatelske-projekty/

https://roklen24.cz/a/SXS6a/ekospol-podporuje-studenty-vse-zastupce-firmy-hodnotil-jejich-podnikatelske-projekty