Ekocity Hostivař - bytový dům D

Lokalita: Praha 15 - Hostivař
Volných jednotek: 38
Dispozice: 1+kk - 3+kk
Galerie

O projektu Ekocity Hostivař - bytový dům D

Zobrazit ceník » Kvalitní bydlení v Praze
za bezkonkurenční ceny
1+kkod3 857 000 KčZobrazit byty »
2+kkod4 203 000 KčZobrazit byty »
3+kkod5 930 000 KčZobrazit byty »

Proč byste si měli koupit byt v projektu Ekocity Hostivař:

  • Ekocity Hostivař je jedinečný projekt rezidenčního bydlení ve vyhledávané lokalitě pražské Hostivaře s výbornou dopravní dostupností a v docházkové vzdálenosti od přírodního parku Hostivař-Záběhlice s Hostivařskou přehradou. Samozřejmostí je plná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.
  • Moderní nízkoenergetický bytový dům nabízí celkem 124 jednotek dispozic 1+kk až 3+kk s balkony, terasami či předzahrádkami. Možnost parkování na krytých parkovacích stáních či venku přímo u domů. Tento projekt je díky své neopakovatelné ceně vhodný nejen pro jednotlivce či mladé rodiny, ale také jako výborná investiční příležitost.
  • Unikátní možnosti vyžití: Ekocity Hostivař se nachází v blízkosti rozlehlého lesoparku s vodní nádrží sloužící ke koupání i dalším vodním sportům včetně vodního vleku.
  • Kompletní občanská vybavenost: Mateřská škola přímo v areálu. Restaurace, základní škola, lékárna, pošta a mnoho obchodů přímo v místě.
  • Vynikající dopravní dostupnost: Zastávka autobusu přímo u projektu, 9 minut MHD na metro A – Skalka, Nádraží Praha Hostivař jen 5 minut pěšky, 14 minut vlakem na Hlavní nádraží, 5 minut autem na Pražský okruh.

Zobrazit byty Zobrazit podrobnosti o projektu

Zjistit podrobnosti o projektu

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.