SIKO KOUPELNY a.s.

SIKO logoSpolečnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ poskytuje klientům EKOSPOL a.s. slevu ve výši 6 – 15% na kuchyně a 15% na koupelnové vybavení! Přesné určení výše slevy pro kuchyně je uvedeno níže. Sleva platí pouze na pražských prodejnách. Jednotlivé slevy nelze sčítat a nevztahují se na klientské změny či změnu standardního vybavení bytu zakoupeného u EKOSPOL a.s.

Slevy na kuchyně:

  • 10 % sleva na kuchyně řady EASY 24
  • 15 % sleva na kuchyně řady CLASSIC a EASY
  • 5 % sleva na vestavné kuchyňské spotřebiče zakoupené společně s kuchyní

Hledáte inspiraci pro novou koupelnu či kuchyni? V prodejnách SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ jí naleznete dostatek! Inspiraci vám přinášíme také v naší koupelnové galerii na www.koupelnova-galerie.cz, i v nových katalozích KOUPELNY a KUCHYNĚ. Katalogy si můžete prohlédnout online nebo stáhnout na www.siko.cz. Těšíme se na vaši návštěvu v některé z našich pražských prodejen, kde si realizace koupelen prohlédnete a kde vám naši odborní prodejci pomohou s výběrem vaší nové koupelny i kuchyně.

SIKO Černý MostKontaktní místa pro uplatnění slevy klientů společnosti EKOSPOL a.s.:

SIKO KOUPELNY a.s.
pobočka Černý Most
Skorkovská 1310
198 00 Praha 9 – Černý Most
email: praha@siko.cz 
tel.: +420 222 300 400

 

SIKO Zličín

SIKO KOUPELNY a.s.
pobočka Zličín
Helsinská 1
155 00 Praha
email: zlicin@siko.cz 
tel.: +420 222 300 400
 

SIKO KOUPELNY a.s.
pobočka Jesenice
Budějovická 825
Jesenice
252 42
email: jesenice@siko.cz 
tel.: +420 222 300 400

Veškeré (zejména obchodní, technické a reklamní) materiály, dokumenty, údaje, modely, vizualizace, jiná vyobrazení a jiné podklady prezentované společností EKOSPOL a.s., včetně veškerých údajů na webových stránkách společnosti EKOSPOL a.s., jsou pouze ilustrační, nejsou závazné a nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy ve smyslu zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, přičemž společnost EKOSPOL a.s. si zároveň vyhrazuje právo na jejich změnu. Smlouva mezi společností EKOSPOL a.s. a jiným subjektem je uzavřena teprve tehdy, pokud je vyhotovena v písemné formě, její obsah smluvní strany ujednaly v celém jeho rozsahu a je podepsána všemi smluvními stranami na téže listině. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je věcně příslušná Česká obchodní inspekce - www.coi.cz. | Zásady zpracování osobních údajů