Výhledy Barrandov

Lokalita:
Volných bytů: 0 / 281
Plocha bytů: 35 - 124 m2
Dispozice: 1+kk - 5+kk
Panorama

Lokalita projektu Výhledy Barrandov

Hvězdné bydlení s nádherným výhledem

Mapa
 • hrubá stavba již dokončena
 • celkem 281 bytů v dvou moderních devítipodlažních bytových domech
 • originální architektura s ustupujícími patry, střešní terasy s nádherným výhledem
 • celkem 262 podzemních garážových stání a dostatek venkovních parkovacích míst
 • velký výběr dispozic od 1+kk až po 4+kk s balkony nebo terasami u každého bytu
 • vysoký standard vybavení již v základní ceně + velký výběr nadstandardního vybavení za zvýhodněnou cenu
 • úspora nákladů na vytápění – díky velmi kvalitní tepelné izolaci obvodových stěn ušetříte ročně až 20 % nákladů na vytápění!

Bydlete v přírodě na prestižní adrese

 • chráněné Prokopské a Dalejské údolí přímo pod okny – zdravé a čisté životní prostředí jako stvořené pro aktivní sportování, rodinné procházky a opravdovou relaxaci. V docházkové vzdálenosti se navíc nachází další přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní ZOO.
 • unikátní panoramatický výhled na město – bytový areál Výhledy Barrandov převyšuje věškerou okolní bytovou zástavbu. Díky tomu poskytují horní patra neopakovatelný výhled na celé panorama Prahy.
 • kompletní občanská vybavenost – mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace, aquapark a mnoho obchodů přímo v místě
 • vynikající dopravní dostupnost
  • 3 minuty klidné chůze na zastávku tramvaje
  • 13 minut tramvají na metro “B“ Smíchovské nádraží
  • 20 minut tramvají do centra Prahy
  • 5 minut autem na Pražský okruh

Koncepce projektu 

Bytový areál Výhledy Barrandov byl koncipován s cílem poskytnout svým obyvatelům skutečně hvězdné bydlení. Bohatý výběr z celkem 278 bytů ve dvou moderních devítipodlažních bytových domech je koncipován tak, aby si každý zájemce mohl vybrat bydlení přesně podle svých představ. Je libo raději balkon s výhledem do chráněného údolí, terasu s panoramatickým výhledem na město, nebo rovnou obojí? Z širokého výběru dispozic od 1+kk až po 4+kk si vybere opravdu každý.

Všechny byty jsou navrženy s balkonem nebo terasou. Díky kaskádovitým horním podlažím nabízejí byty ve vyšších patrech unikátní terasy s výhledem až do tří světových stran. Bezproblémové parkování je zajištěno v suterénu bytových domů díky 262 garážovým stáním a dostatku parkovacích míst na povrchu. Komfort bydlení zvyšují také praktické sklípky situované v prostorách podzemních garáží.

Energetická náročnost budovy - energetická třída: B

Popis lokality Výhledy Barrandov

Lokalita s vyznačením

Chcete se každý den probouzet s nerušeným výhledem do nekonečné zeleně? Rádi každý večer relaxujete na vlastní terase a kocháte se výhledem na svítící a pulzující město pod Vámi? Jste vyznavačem aktivního trávení volného času a rádi si každé ráno zajdete zaběhat do chráněného přírodního parku? Potřebujete být každý den do 20 minut ve své kanceláři v centru Prahy? Pak jsou Výhledy Barrandov projektem přesně pro Vás!

Pražská čtvrť Hlubočepy, a zejména pak její část Barrandov, jsou vskutku hvězdnou lokalitou. A to nejen díky blízkým filmovým ateliérům, které jsou již desítky let druhým domovem největších hvězd českého filmu. Situována na prosluněných stráních jižně od Prokopského a Dalejského údolí, s unikátním výhledem na panorama hlavního města, nabízí lokalita Barrandova to, co žádná jiná v Praze. Bezprostřední blízkost dvou chráněných přírodních parků, kompletní občanskou vybavenost s množstvím obchodů či aquaparkem v docházkové vzdálenosti a vynikající dopravní dostupnost, díky níž jste do dvaceti minut v samém srdci Prahy.

To vše činí z Barrandova jednu z nejprestižnějších adres pro rezidenční bydlení v celé Praze!

Doprava

Autem: Bytový areál Výhledy Barrandov vyroste po pravé straně ulice Werichova při příjezdu směrem od konečné zastávky tramvají „Sídliště Barrandov“. Z Pražského okruhu jste u areálu za necelých 5 minut jízdy autem.

MHD: Z konečné zastávky tramvají Sídliště Barrandov se k bytovému areálu dostanete za tři minuty klidné chůze. Stačí jen jít podél ulice Werichova. Cesta tramvají z centra Prahy trvá pouhých 15 – 20 minut.

Mapa okolí projektu Výhledy Barrandov


Zobrazit projekt Výhledy Barrandov na větší mapě

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.