Výhledy Barrandov II - domy A + B

Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Volných bytů: 28
Vybíráte si vybavení pro svůj byt v projektu Výhledy Barrandov II. Pro všechny byty si můžete vybírat z Ekoplusu. Standard Ekoplus v sobě zahrnuje i Ekostandard. Ekoluxus je příplatkový.
Ekostandard
Ekoplus

V rámci standardního vybavení bytu jako jeden z mála developerů dodáváme vstupní dveře ve 3. bezpečnostní třídě.
Dodávku těchto dveří do našich bytů zajišťuje náš partner firma BOULIT s.r.o.

Logo Sherlock
Vstupní dveře do všech typů bytů

U všech našich bytů osazujeme vstupní dveře ve 3. bezpečnostní třídě. Tyto dveře zajistí vašemu bytu vysoký stupeň ochrany. Jsou odolné proti mechanickému napadení např. kopáním, zdviháním a vrtáním za použití nástrojů jako jsou mechanická vrtačka či šroubovák.

Dekor vnitřní interiérové strany dveří si můžete vybírat z povrchů lamino. Podrobnější informace o příplatcích za nadstandardní dekory vám sdělí pracovníci klientských změn.

Více o vlastnostech standardních dveří

Tyto dveře mají 6 jistících bodů (3 aktivní + 3 pasivní), které zabraňují vysazení dveří ze závěsů a vypáčení ze zárubně. Ta je ocelová a je pevně spojená se stavbou pomocí ocelových trnů a vyplněná betonem.

Dveře také splňují protipožární odolnost EI 30, což znamená, že po dobu nejméně 30 minut zabraňují prostupu horkých plynů a vytvářejí tepelnou bariéru, a tím zamezují šíření případného ohně a kouře.

Dveře do bytu slouží jako protihlukový uzávěr, v tomto případě Rw=39dB, což znamená, že hluk neprostoupí přes dveře při úrovni 39dB.

Kování a vložka dveří jsou 3. bezpečnostní třídy. Kování s překrytím chrání cylindrickou vložku před odvrtáním a vylomením. Z exteriéru je osazena koule, z interiéru klika.


Kompletní nabídku lamino dekorů vnitřní strany dveří si můžete prohlédnout v naší galerii

Povrchy CPL

Povrchy CPL - příplatkové


Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.
Písmenem "N" jsou v názvu označeny nebytové jednotky.