Výhledy Barrandov II - domy A + B

Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Volných jednotek: 15
Vybíráte si vybavení pro svůj byt v projektu Výhledy Barrandov II. Pro všechny byty si můžete vybírat z Ekoplusu. Standard Ekoplus v sobě zahrnuje i Ekostandard. Ekoluxus je příplatkový.
Ekostandard
Ekoplus

Dodávku laminátových i nadstandardních podlah do našich bytů zajišťuje náš dlouholetý smluvní partner firma JAF HOLZ spol. s r. o.

Jaf Holz Konfigurátor podlah JAF HOLZ

Ekostandard a Ekoplus

V rámci standardů Ekostandard a Ekoplus si můžete vybrat z dekorů laminátové podlahy třídy 32. Tyto podlahy vynikají svou praktičností a odolností.

Ekoluxus

V rámci standardu Ekoluxus si můžete vybrat z dekorů laminátové podlahy třídy 33 s vyšší odolností a elegantní V spárou i z dekorů laminátových podlah třídy 32.Galerie laminátových podlah třídy 32
( Ekostandard, Ekoplus, Ekoluxus)

Galerie laminátových podlah třídy 33 (Ekoluxus)

Laminátové podlahy třídy zátěže 32

Tloušťka lamel je 8 mm, nosnou desku tvoří velmi hustá, proti bobtnání zušlechtěná dřevovláknitá deska HDF, jejíž spodní plocha je ošetřena proti pronikání vlhkosti. Pohledovou plochu desky tvoří dekor slisovaný s ochranným filmem v homogenní odolný povrch. Lamely mají na podélné i kratší straně zámky, ve kterých se jednotlivé lamely spojují bez nutnosti lepení. Lamely se pokládají na 2 mm zvukoizolační podložku a u stěn jsou olemovány soklovými profilovanými lištami v barvě dekoru podlahy.

Laminátové podlahy třídy zátěže 33

Tloušťka lamel je 12 mm, po obvodě mají zkosenou hranu, která vytváří tzv. V-spáru. Nosnou desku tvoří velmi hustá, proti bobtnání zušlechtěná dřevovláknitá deska HDF, jejíž spodní plocha je ošetřena proti pronikání vlhkosti. Pohledovou plochu desky tvoří dekor slisovaný s ochranným filmem v homogenní odolný povrch. Lamely mají na podélné i kratší straně zámky, ve kterých se jednotlivé lamely spojují bez nutnosti lepení. Lamely se pokládají na 2 mm silnou zvukoizolační podložku a u stěn jsou olemovány soklovými profilovanými lištami v barvě dekoru podlahy.


Galerie příplatkových vinylových podlah

Vinylová podlaha - příplatková

Vinylové podlahy jsou moderní, praktické, snadno se čistí a jsou příjemné na dotek. Jsou teplejší a tišší než laminátové podlahy. Volit můžete u podlahy Eurowood Home s třídou zátěže 31, u podlahy Eurowood Business s třídou zátěže 42 a u celovinylové podlahy Eurowood s třídou zátěže 32.

Více o vlastnostech vinylových podlah

Podlaha Eurowood Home má tloušťkou lamely 9,8mm a podlaha Eurowood Business 10mm. Obě podlahy mají pokládku zámkovým systémem, nosnou desku tvoří velmi hustá, proti bobtnání zušlechtěná dřevovláknitá deska HDF, na spodní straně lamely je vrstva přírodního korku, nášlapnou vrstvu pak tvoří samotný vinyl. Druhým nabízeným typem je celovinylová podlaha Eurowood s tloušťkou lamely 5,5mm. Tuto podlahu tvoří ve střední části voděodolná nosná deska Hydro, na spodní straně je voděodolná protihluková podložka, vrchní část tvoří vinyl. Všechny podlahy jsou u stěn olemovány soklovými profilovanými lištami v barvě dekoru podlahy.


Galerie příplatkových dřevěných podlah

Dřevěná podlaha - příplatková

Při preferenci přírodních materiálů je třívrstvá masivní dřevěná podlaha vhodnou alternativou laminátové podlahy. Tato skupina zahrnuje podlahy s povrchem, který imituje parketový vzor (3-lamela, lakované) a prkennou podlahu (1-lamela, olejované).

Více o vlastnostech dřevěných podlah

3-lamelová dřevěná podlaha Eurowood má tloušťkou lamely 14mm, 1-lamelová dřevěná podlaha Eurowood 13mm. Obě podlahy mají pokládku zámkovým systémem, nášlapnou vrstvu tvoří 3,5mm masivního dřeva, střední vrstvu pak smrkové lamely, spodní část deska z jehličnaté dřeviny. Lamely se pokládají na 2 mm silnou zvukoizolační podložku a u stěn jsou olemovány soklovými profilovanými lištami v barvě dekoru podlahy.

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.
Písmenem "N" jsou v názvu označeny nebytové jednotky.