Výhledy Barrandov II - domy A + B

Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Volných jednotek: 9

Jeden byt pro jednoho kupujícího

Obrovský zájem o cenově dostupné byty v tomto projektu nás donutil učinit nezvyklé opatření: Pouze jeden byt pro jednoho kupujícího

O nové byty s exkluzivním výhledem a bezkonkurenčně nízkou cenou je takový zájem, že se jich za necelý týden prodalo na pět desítek. Na každý nabízený byt se už navíc tvoří pořadníky dalších zájemců. Přistoupili jsme proto k bezprecedentnímu kroku a nově umožníme každému kupujícímu získat pouze jeden byt.

Proč?

Už před zahájením prodeje jsme tušili, že zásadně rozhýbeme stojaté vody pražského rezidenčního trhu. Byty v projektu Výhledy Barrandov II se naprosto vymykají cenou, která je naprosto bezkonkurenční a není na úkor kvality. V přepočtu na metr čtvereční je prodáváme o desítky tisíc korun levněji než ostatní. Enormní zájem nás přesto překvapil. Drtivá většina bytů zařazených do prodeje už našla svého kupce. Zájem o cenově dostupné bydlení je navíc tak veliký, že naši makléři musí vytvářet pořadníky. Rozhodli jsme se proto k bezprecedentnímu kroku, a to omezení prodejů systémem jeden byt na jednoho zájemce. Věříme, že tím umožníme pořídit si cenově dostupné bydlení co největšímu počtu zájemců.

Zobrazit byty

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.
Písmenem "N" jsou v názvu označeny nebytové jednotky.