Výhledy Barrandov II - domy A + B

Lokalita: Praha 5 - Barrandov
Volných jednotek: 8
Plocha bytů: 29–85 m2
Dispozice: 1+kk – 3+kk
Galerie Webkamera

O projektu Výhledy Barrandov II - domy A + B

24. 5. 2023

Zahájen prodej bytů v projektu

21. 8. 2023

Zahájena výstavba projektu

Proč byste si měli koupit byt v projektu Výhledy Barrandov II - domy A + B:

Jediný projekt na pražském trhu s byty ve vysokém standardu s cenou výrazně pod pražským průměrem!
  • Výhledy Barrandov II jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy a zároveň výbornou dopravní dostupností. Samozřejmostí je plná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.
  • Moderní nízkoenergetické bytové domy nabízí celkem 151 jednotek dispozic 1+kk až 3+kk s balkony, terasami či předzahrádkami. Možnost parkování na krytých parkovacích stáních či venku přímo u domů. Tento projekt je vhodný nejen pro jednotlivce či mladé rodiny, ale také jako výborná investiční příležitost.
  • Unikátní panoramatický výhled na město: Bytový areál Výhledy Barrandov poskytuje neopakovatelný výhled na celé panorama Prahy.
  • Vynikající dopravní dostupnost: 1 minuta klidné chůze na zastávku tramvaje, 13 minut tramvají na metro B Smíchovské nádraží, 20 minut tramvají do centra Prahy, 5 minut autem na Pražský okruh

Zobrazit byty Zobrazit podrobnosti o projektu

Zjistit podrobnosti o projektu

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.