Michelské zahrady

Lokalita: Praha 4 - Michle
Volných bytů: 0 / 36
Plocha bytů: 33,6 - 100,8 m2
Dispozice: 1+kk - 4+kk

Popis projektu Michelské zahrady

Projekt byl dokončen a slavnostně otevřen 9. ledna 2020.
Poslední volný byt v prodeji, ihned k nastěhování! Sklep v hodnotě 200 tis. Kč zdarma!
Mapa
 • Komorní rezidenční projekt vyššího standardu
 • Pouze 36 bytů v moderním terasovém viladomě
 • Velký výběr dispozic od 1+kk (33,6 m2) až po 4+kk (100,8 m2) s balkony a atraktivními terasami nebo terasovými zahrádkami u každého bytu
 • Dostatek podzemních garážových a venkovních parkovacích stání
 • Vysoký standard již v základní ceně + velký výběr z mnoha typů nadstandardního vybavení za zvýhodněné ceny 

Proč koupit byt v projektu Michelské zahrady?

 • Jedinečná lokalita v širším centru Prahy s nádherným výhledem – jižní orientace většiny bytů poskytuje nádherný panoramatický výhled na město. 
 • Příroda doslova za okny – Michelské zahrady se nacházejí v blízkosti Tyršova vrchu – zalesněného kopce a oblíbeného místa pro procházky a aktivní trávení volného času. Byty jsou tak doslova obklopeny zelení.
 • Kompletní občanská vybavenost – zavedené obchody, vyhlášené restaurace, pošta, lékárna, zdravotnická zařízení, mateřské a základní školy či hypermarket, vše v pěší dostupnosti 10 minut.
 • Vynikající dopravní dostupnost 
  • 15 minut tramvají do centra Prahy 
  • 2 minuty autem na Jižní spojku

Koncepce projektu 

Bytový areál Michelské zahrady sestává z 36 nadstandardně vybavených bytů. Byty o dispozicích 1+kk (33,6 m2) až 4+kk (100,8 m2) jsou situovány ve dvou domech se společnou podnoží, jež disponují sklepem ke každému bytu a celkem 34 garážovými stáními. To vše v atraktivní lokalitě Michle, v ulici U Plynárny.

Energetická náročnost budovy - energetická třída: C

Lokalita projektu Michelské zahrady

Úrodné pozemky, na nichž se Michle rozkládá, jsou už od dávných dob v kronikách zmiňovány v souvislosti s jejich kultivací do podoby vinic a zahrad. Ve 14. století byla už Michle – jejíž název vznikl z označení „Michlův dvůr“ – poměrně velkou osadou, spjatou se jmény předních umělců té doby. Milostná soška madony Michelské, která byla uctívána v michelském kostele Narození Panny Marie, je jedním z nejvýznamnějších děl českého vrcholně gotického sochařství z počátku vlády Karla IV. Roku 1436 král Zikmund prodal panství Michle sladovníkovi Janu Rečkovi z Ledče. Později se Michle začlenila pod Královské Vinohrady. Už tehdy byla známá pro svůj poklidný ráz, zeleň či mlýny, jež využívaly vodní bohatství Botičského a Slatinského potoka. Dnes je jednou z dominant Michle Tyršův vrch, známý svým sportovním areálem, jenž je takřka úplně zalesněný.

Michle je zkrátka místem, které jedinečně snoubí dávnou pražskou historii a pamětihodnosti s klidem přírody, parků, lesů a vod. K tomu všemu lze přičíst výbornou občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost, včetně MHD – jako nit se celou Michlí line tramvajová trať. Michle, to je místo s unikátním „geniem loci“, s památkami i přírodou, přitom kousek od úplného centra Prahy.

Doprava

Autem: Bytový areál Michelské zahrady vyroste v blízkosti Tyršova vrchu v ulici U plynárny. Z Jižní spojky jste u areálu za pouhé 2 minuty jízdy, zhruba za 5 minut z dálnice D1.

MHD: Ze zastávky „Plynárna Michle“ se do centra Prahy dostanete pravidelnými tramvajovými a autobusovými linkami do 15 minut. Díky přímému tramvajovému spoji jste nejdéle do čtvrt hodiny nejen na Václavském náměstí, ale i na všech třech linkách metra.

Mapa okolí projektu Michelské zahrady


Zobrazit projekt Michelské zahrady na větší mapě

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.