Panorama Kyje VIII

Lokalita:
Volných jednotek: 0

Popis projektu Panorama Kyje VIII

Lokalita s vyznačením

Nejlevnější byty u metra!

Mapa
 • Poslední etapa jednoho z největších a nejúspěšnějších bytových projektů v ČR
 • Velký výběr dispozic od 1+kk až po 5+kk (31,5 – 119,1 m2) s žádanými předzahrádkami, balkony nebo atraktivními střešními terasami u každého bytu

Proč koupit byt v projektu PANORAMA KYJE VIII?

 • Jednoznačně nejúspěšnější bytový projekt u metra posledních let!
 • Nová městská čtvrť – v lokalitě Kyje postupně vznikne dohromady téměř tisíc nových bytů a tato nová čtvrť v klidové zóně s předzahrádkami a dětským hřištěm se stane doslova klenotem pro rodinné bydlení
 • Žádaná lokalita s nádherným výhledem – z většiny bytů v projektu se nabízí úchvatný výhled na celé panorama Prahy
 • Unikátní byty v horních podlažích – poslední podlaží bytových domů nabízejí velkorysé byty s obrovskými terasami pro ty, kteří dávají přednost exkluzivnímu bydlení
 • Krásná příroda přímo za okny – okolí projektu překypuje zelení jako stvořenou pro aktivní trávení volného času. V docházkové vzdálenosti pak najdeme Hloubětínský park, Kyjský rybník či Bažantnici
 • Výborná občanská vybavenost – oblíbené nákupní a zábavní Centrum Černý Most s množstvím dalších hypermarketů a obchodů vzdálené pouhých 5 minut autem nebo 1 stanici metrem
 • Skvělá dopravní dostupnost
  • 10 minut pěšky na metro B „Rajská zahrada“
  • 1 minutu autem na Pražský okruh
  • 15 minut metrem do centra Prahy
 • zastávka autobusu přímo u areálu
 • Jsme lídr developerského trhu s více než 25 lety zkušeností a tisíci spokojených klientů

Neděláme z klientů rukojmí, neplatí za cizí kotelnu. Na rozdíl od jiných developerů budujeme v našich projektech kotelny na vlastní náklady, které převádíme na společenství vlastníků jednotek, a majitelé bytů tak mohou kdykoli svobodně změnit dodavatele plynu. Nezavazujeme klienty nevýhodnými a nevypověditelnými smlouvami.

Naši klienti neplatí tisíce za příkon. Na rozdíl od řady jiných developerů nenecháváme na klientech zařizování elektroměru. Právě s jeho prvním připojením je totiž spjata nemalá platba za příkon. Klientům celkově poskytujeme nadstandardní servis ve srovnání s ostatními developery.

Koncepce projektu

Poslední etapa bytového areálu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny. Bude tvořena dvěma čtyř až pětipodlažními bytovými domy. Tato etapa citlivě navazuje na původní vilovou zástavbu. Blízkost přírody umožní novým obyvatelům pocítit, jaké to je probouzet se za zpěvu ptáků v těsném kontaktu s přírodou, a přitom na dosah velkoměsta. Díky krásnému výhledu na panorama Prahy máte celé město neustále jako na dlani.

Díky ustupujícím horním patrům disponují byty v posledních podlažích atraktivními střešními terasami, byty v přízemí naopak nabízejí tolik žádané předzahrádky. Z široké nabídky optimalizovaných a prakticky řešených dispozic bytů od 1+kk až po 5+kk si vybere opravdu každý.  

Energetická náročnost budovy - energetická třída: C

Popis lokality

Lokalita s vyznačením

Kyje se zejména v posledních letech staly vyhledávaným a žádaným místem pro nadstandardní bydlení. Není divu – unikátní lokalita dokonale splňuje všechny požadavky kladené na zdravé, čisté a přitom praktické moderní bydlení.

O atraktivitě Kyjí jakožto lokality pro kvalitní rezidenční bydlení nejlépe svědčí úspěch všech pěti předcházejících etap projektu Panorama Kyje. Všech 700 bytů totiž bylo beznadějně vyprodáno několik měsíců před dokončením! Unikátní lokalita Kyjí dokonale splňuje všechny požadavky kladené na zdravé, čisté a přitom praktické moderní bydlení. Výhodou je zejména výborná dopravní dostupnost metra a dostatek zeleně. V Praze dnes těžko najdete místo, které vás osloví krásnou přírodou a výbornou dopravní dostupností více než právě Kyje.  

V okolí bytového areálu se nachází několik mateřských, základních a středních škol, ordinace lékařů a veterinární ambulance. V nedalekém Hloubětíně (1 stanice metrem) je k dispozici plavecký areál s množstvím nákupních center, škol a mateřských školek. Nákupní „Centrum Černý Most“ je vzdáleno jen jednu stanici metrem. Najdeme v něm kromě hypermarketu, multikina a fitness centra s bazénem také velkoprodejny Makro, Hornbach, IKEA a mnoho menších obchodů.

Doprava

Autem: Bytový areál Panorama Kyje se nachází jižně od nově dokončeného Pražského okruhu. Cesta autem z centra tak trvá pouhých 10-15 minut.

MHD: Na stanici metra B „Rajská zahrada“ se dostanete pravidelnou autobusovou linkou ze zastávky „Lipnická“ do 5 minut a pěšky jste na metru příjemnou procházkou vilovou čtvrtí za pouhých 10 minut. Stanice metra Černý Most, vzdálená cca 2 minuty jízdy, nabízí rozsáhlý autobusový terminál pražské příměstské dopravy umožňující rychlé spojení s širším okolím Prahy.

Mapa okolí projektu Panorama Kyje VIII


Zobrazit projekt Panorama Kyje na větší mapě

Projděte se nádhernou lokalitou Kyjí na krátkém videu!

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.
Písmenem "N" jsou v názvu označeny nebytové jednotky.