Ekorezidence Strašnice

Lokalita: Praha 10 - Strašnice
Volných jednotek: 46

Popis projektu Ekorezidence Strašnice

Ekorezidence Strašnice leží v atraktivní lokalitě s plnou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Lokalitu ocení hlavně rodiny s dětmi a sportovci. V okolí je velké množství sportovišť včetně vyhledávaného centra Gutovka se skateparkem, umělou lezeckou stěnou, lanovým centrem, bruslištěm a mnoha dalšími atraktivními sportovními a hracími prvky. Nedaleko je také dopravní hřiště. A na oblíbené dětské hřiště Světická uvidíte přímo z oken. Aktivní jedinci zase ocení mnoho sportovišť. V bezprostředním sousedství projektu je malé sportovní hřiště, v docházkové vzdálenosti jsou mimo jiné tenisová hala či sportovní areál FK Union Strašnice. Na něj navazuje sportovní areál Slavia, kde kromě velkého fotbalového stadionu naleznete také plavecký bazén, koupaliště, zimní stadion, sportovní halu, lehkoatletický stadion a spoustu dalších hřišť mimo jiné na pozemní hokej či rugby. Na své si zde přijdou i lukostřelci.

Proč koupit byt v projektu Ekorezidence Strašnice

  • Bydlete v luxusní lokalitě jen pár minut od metra
  • Vynikající občanská vybavenost: V okolí bytového domu se nachází mateřské, základní a střední školy včetně gymnázia a Metropolitní univerzity. Nechybí ani poliklinika, ordinace lékařů, plavecký bazén s koupalištěm, sportovní haly, obchodní centrum či minigolfové hřiště. Strašnice tak jsou ideálním bydlením pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Všichni zde naleznou mnoho možností, jak trávit volný čas. V Ekorezidenci Strašnice budete opravdu žít, nejen přespávat.

Lokalita

Strašnice spojují perfektní dopravní dostupnost do centra Prahy i za její hranice s plnou občanskou vybaveností a mimořádnými možnostmi vyžití pro rodiny s dětmi. Projekt Ekorezidence Strašnice se nachází přímo u zastávky tramvaje a jen pár minut od stanice metra Skalka či Strašnická. Blízko to budete mít také na vlakovou stanici Praha – Zahradní město, a pokud budete chtít nechat ruch velkoměsta za hlavou, během 4 minut jste na Jižní spojce. V blízké budoucnosti má vzniknout přímo před projektem atraktivní promenáda, která přes Strašnice propojí Zahradní město s Vršovicemi.

Ke dispozici ke stažení je katalog všech bytů a nebytových prostor a prospekt projektu.

Zobrazit byty

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.
Písmenem "N" jsou v názvu označeny nebytové jednotky.