Ekorezidence Hodkovičky

Lokalita: Praha 4 - Hodkovičky
Volných bytů: 7 / 160
Plocha bytů: 29 - 97,5m2
Dispozice: 1+kk - 4+kk
Vybíráte si vybavení pro svůj byt v projektu Ekorezidence Hodkovičky. Pro všechny byty si můžete vybírat z Ekoplusu. Standard Ekoplus v sobě zahrnuje i Ekostandard. Ekoluxus je příplatkový.
Ekostandard
Ekoplus
Dodávku interiérových dveří do našich bytů zajišťuje náš dlouholetý smluvní partner firma SOLODOOR a.s.

Laminátová podlaha

Ekostandard a Ekoplus

V rámci standardů Ekostandard a Ekoplus si můžete vybrat z 8 dekorů dveří v povrchu CPL - hladkého laminátu.

Ekoluxus

V rámci standardu Ekoluxus si můžete vybrat z 7 dekorů dveří v povrchu 3D Solo – laminátu se strukturovaným povrchem i ze 7 dekorů dveří v povrchu CPL - hladkého laminátu.
Naše byty jsou vybaveny interiérovými dveřmi s obložkovou zárubní, výplň dveřního křídla je z plné nebo dutinkové dřevotřísky. Takto vypadají standardní dveře:

plné dveře do ložnic

2/3 prosklené dveře do obývacího pokoje
(u projektů s rekuperací jsou včechny dveře osazeny přivětrávací mřížkou)

dveře do ostatních místností

plné dveře do ostatních místností
(dveře do koupelny, komory a WC jsou osazeny ventilační mřížkou, u projektů s rekuperací jsou přivětrávací mřížky všude)


Galerie dekorů dveří CPL (Ekostandard, Ekoplus, Ekoluxus)

Galerie dekorů dveří 3D Solo (Ekoluxus)


Kování

U dveří ve všech standardech si můžete vybrat z 4 typů kování (klika). U všech dveří je osazeno rozetové kování s kulatou rozetou, povrchovou úpravu tvoří broušená nerez. Dveře do pokojů jsou uzamykatelné dozickým klíčem, u dveří do koupelny nebo na toaletu je použito tzv. WC kování. Výrobcem kování je tuzemská firma Cobra.

Ukázky standardních typů kování:

Ukázky nadstandardních typů kování:*

není součástí standardního vybavení bytu*


Obložkové zárubně

Obložkové zárubně jsou vyráběny ve stejných povrchových úpravách a dekorech jako vnitřní dveře. Standardně osazujeme typ zárubně č.1, další typy průřezů zárubní jsou příplatkové.

Ukázka


Detailnější informace o povrchových úpravách

CPL laminát

Střednětlaký 0,2 mm silný laminát vyniká svojí snadnou údržbou a vysokou odolností proti mechanickému poškození. Díky těmto vlastnostem je doporučován do různých interiérů - rodinných domů, bytů, ale i kancelářských prostor apod. CPL laminát je součástí Ekostandardu, Ekoplus i Ekoluxus.

SOLO 3D laminát

SOLO 3D laminát se od standardních CPL laminátů odlišuje výraznou strukturou dřeva při zachování vysoké mechanické odolnosti. Navíc právě dveře vyrobené v této CPL kolekci jsou automaticky olepeny na hranách dveřních křídel ABS hranou, která výrazně zvyšuje mechanickou odolnost dveřních křídel. Díky těmto vlastnostem je doporučován do různých interiérů - rodinných domů, bytů, ale i kancelářských prostor apod. SOLO 3D laminát je součástí standardu Ekoluxus.

Vysokotlaký laminát 0,8 mm

Je laminát odolnější proti mechanickému poškození a oděru se snadnou údržbou. Je doporučován do extrémně zatěžovaných prostor, jako jsou např. školy, nákupní střediska, zdravotnická a sportovní zařízení, výrobní prostory apod. Není součástí našich standardů.

Detailnější informace o výplních dveřních křídel

Dutinková dřevotříska

Zdvojený smrkový masivní rám. Dutinková neboli odlehčená dřevotříska je vhodná pro plné hladké dveře.

Plná dřevotříska

Zdvojený smrkový masivní rám. Plná dřevotříska se vyznačuje vysokou pevností a odolnosti proti proražení. Je vhodná jak pro plné tak i pro prosklené a kazetové dveře.


Posuvné dveře – praktický nadstandard

Posuvné dveře

Posuvné dveře jsou ideálním řešením problému tam, kde vás trápí nedostatek prostoru. Nejenom že vám pomohou s nedostatkem místa, ale opticky zvětší místnost! Posuvné dveře vyrábíme v těchto variantách:

Posuvné dveře před stěnu

Tento systém se provádí tak, že posuvné křídlo se posouvá těsně podél stěny. Systém se využívá především při jednodušších rekonstrukcích (nevyžaduje se osazování stavebního pouzdra do zdi). Posuvné dveře před stěnou mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé. Komplet je tvořen posuvným křídlem, obložkovou zárubní, garnýží a posuvným mechanismem.

Posuvné dveře do stavebních pouzder

Tento systém se provádí za předpokladu umístnění stavebního pouzdra do zdiva nebo do sádrokartonu. Tento systém šetří plochu nutnou pro otevření klasických dveří. Tyto dveře si můžete vybrat v několika variantách: jednokřídlé, dvoukřídlé, s posouváním křídla na jednu nebo obě strany.

Posuvné dveře v rámci ostění zárubně

Tento způsob posuvu je elegantním řešením uzavření jednotlivých prostor. Obložková zárubeň je rozdělena na dvě části: na pevné fixní křídlo a křídlo posuvné v rámci ostění zárubně.


Skla

Ve standardním vybavení společnosti EKOSPOL je v ceně prosklení 2/3 dveří kůrou čirou a to v obývacím pokoji. Ostatní dveře ve vašem bytě jsou plné (dveře do koupelny, komory a WC jsou osazeny ventilační mřížkou).

Ve všech modelových řadách dveří si můžete vybrat různé druhy prosklení i typů skel včetně dveří celoskleněných. Jedná se o nadstandardní vybavení, které není v ceně. Lze vybírat z široké nabídky naší partnerské společnosti SOLODOOR.

Konfigurátor dveří

Ukázky možných typů prosklení v nadstandardu:

Různé typy skel:

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.