Ekocity Hostivař - bytový dům E

Lokalita: Praha 15 - Hostivař
Volných jednotek: 6

Popis projektu Ekocity Hostivař

Ekocity Hostivař leží v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností a bohatou možností sportovního i relaxačního vyžití. Zásadní výhodou projektu jsou mimořádně nízké ceny, které jinde nenajdete. Dlouhodobou strategií Ekospolu je nabízet cenově příznivé a přesto velmi kvalitní byty dostupné co nejširšímu množství zájemců. Projekt Ekocity Hostivař toto rozhodně splňuje, což potvrzuje i garance nejnižší ceny.

Tento projekt je svou mimořádně nízkou cenou vhodný jak pro vlastní bydlení, tak jako výborná investiční příležitost.

Proč koupit byt v projektu Ekocity Hostivař

 • Cena bytů je o cca 30% nižší než je pražský průměr.
 • Přírodní park Hostivař-Záběhlice je jako stvořený pro aktivní sportování, rodinné procházky a opravdovou relaxaci. Součástí parku jsou přírodní útvary:
  • Lesopark Hostivař – Území s loukami a vzrostlými lesními porosty, které tvoří velkou část jeho území.
  • Třešňový sad Hájecká – Netradiční ovocný sad o rozloze přes půl hektaru, ve kterém lze nalézt nespočet vzácných odrůd třešní jako Granát, Baltavarská, nebo třeba Burlat.
  • Vodní nádrž Hostivař – Uprostřed parku se nachází úchvatná Hostivařská přehrada. Jde o přehradní nádrž na potoce Botiči a zároveň také největší vodní plochu v Praze.
  • Meandry Botiče – Přírodní památka podél meandrovitého toku potoka Botič s břehovými porosty a výskytem chráněných a ohrožených druhů ptactva a vodních živočichů.
 • Kompletní občanská vybavenost: Mateřská škola přímo v areálu. Restaurace, základní škola, lékárna, pošta a mnoho obchodů přímo v místě.
 • Vynikající dopravní dostupnost: Zastávka autobusu přímo u projektu, 9 minut MHD na metro A – Skalka, Nádraží Praha Hostivař jen 5 minut pěšky, 14 minut vlakem na Hlavní nádraží, 5 minut autem na Pražský okruh.

Lokalita

Pražská Hostivař spojuje skvělou dopravní dostupnost do centra s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a skvělé občanské vybavenosti. Projekt Ekocity Hostivař se nachází přímo u autobusové zastávky a jen pár minut chůze od vlakového nádraží Praha - Hostivař. U něj najdeme retenční nádrž se zalesněným okolím, které je oblíbeným místem pro procházky i aktivní pohyb. Pražská část Hostivař je atraktivní také díky rozlehlému lesoparku a vodní nádrži sloužící ke koupání a dalším vodním sportům včetně vodního vleku. Vyhledávané jsou hlavně zdejší písčité pláže, dětská hřiště či rozsáhlá síť cyklostezek.

V okolí bytového areálu jsou mateřské, základní a střední školy, ordinace lékařů, veterinární stanice, plavecký areál, sportovní haly, obchodní centrum či golfové hřiště. Hostivař je tak ideální bydlení pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Všichni zde naleznou mnoho možností, jak trávit volný čas.

Ke dispozici ke stažení je katalog všech bytů a nebytových prostor a prospekt projektu.

Zobrazit byty

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.
Písmenem "N" jsou v názvu označeny nebytové jednotky.