Ekobyty U Obory - Uhříněves

Lokalita: Praha 10 - Uhříněves
Volných bytů: 8 / 69

Popis projektu Ekobyty U Obory - Uhříněves

Mapa lokality

Ekobyty U Obory je moderní cenově dostupný rezidenční projekt ve vyhledávané lokalitě jen 19 minut od centra a přitom v zeleni. Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost a plná občanská vybavenost.
Čtyřpodlažní bytový dům nabízí celkem 69 bytů dispozic 1+kk až 4+kk s balkony, terasami, či předzahrádkami a možnost parkování přímo v domě či v krytých parkovacích stáních. Tento projekt je vhodný nejen pro aktivní jednotlivce či mladé rodiny, ale také jako investiční příležitost.

Proč koupit byt v projektu Ekobyty U Obory

  • Klidná lokalita pro aktivní lidi: Ekobyty se nachází ve skvělé lokalitě v okrajové části města, přesto však s plnou občanskou vybaveností. Jen pár minut pěšky je vyhledávaná uhříněveská obora, která je jako stvořená ke klidným procházkám nebo aktivnímu sportování. Na jejím okraji je sportovní a tréninkové centrum a jezdecký klub.
  • Bydlení v zeleni přímo v Praze: Bytový dům vyroste hned vedle zeleně, v docházkové vzdálenosti je Říčanský potok a hned několik rybníků (Cukrovarský, Podleský). Příjemná může být například procházka stromořadím památných dvousetiletých dubů v lesním komplexu uhříněveské obory.
  • Perfektní občanská vybavenost: Uhříněves nabízí obyvatelům plnou občanskou vybavenost – mateřské i základní školy, lékařské ordinace, obchody i restaurace. V místě je také zámek, divadlo, kino i pivovar.

Vynikající dopravní dostupnost

  • 5 minut od vlakového i autobusového nádraží
  • 19 minut MHD do centra Prahy
  • 8 minut autem na dálnici D1

Lokalita

Uhříněves patří v posledních letech k velmi vyhledávaným lokalitám pro bydlení, vhodná je jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny. Místo totiž nabízí spoustu sportovního i kulturního vyžití, kromě mnoha sportovišť je zde i divadlo a kino. Možnost relaxace poskytne uhříněveská obora, která je od nových bytů jen pár minut klidné chůze. Zároveň Uhříněves nabízí všechny klady bydlení v hlavním městě – skvělou dopravní dostupnost do centra i ven z města, stejně jako plnou občanskou vybavenost. Která městská část se může chlubit vlastním pivovarem a zámkem?

Zobrazit projekt Ekobyty U Obory na větší mapě

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.