Ekobyty U Obory - Uhříněves

Lokalita: Praha 10 - Uhříněves
Volných jednotek: 0

Popis projektu Ekobyty U Obory - Uhříněves

Mapa lokality

Ekobyty U Obory je moderní cenově dostupný rezidenční projekt ve vyhledávané lokalitě jen 19 minut od centra a přitom v zeleni. Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost a plná občanská vybavenost.
Čtyřpodlažní bytový dům nabízí celkem 69 bytů dispozic 1+kk až 4+kk s balkony, terasami, či předzahrádkami a možnost parkování přímo v domě či v krytých parkovacích stáních. Tento projekt je vhodný nejen pro aktivní jednotlivce či mladé rodiny, ale také jako investiční příležitost.

Proč koupit byt v projektu Ekobyty U Obory

  • Klidná lokalita pro aktivní lidi: Ekobyty se nachází ve skvělé lokalitě v okrajové části města, přesto však s plnou občanskou vybaveností. Jen pár minut pěšky je vyhledávaná uhříněveská obora, která je jako stvořená ke klidným procházkám nebo aktivnímu sportování. Na jejím okraji je sportovní a tréninkové centrum a jezdecký klub.
  • Bydlení v zeleni přímo v Praze: Bytový dům vyroste hned vedle zeleně, v docházkové vzdálenosti je Říčanský potok a hned několik rybníků (Cukrovarský, Podleský). Příjemná může být například procházka stromořadím památných dvousetiletých dubů v lesním komplexu uhříněveské obory.
  • Perfektní občanská vybavenost: Uhříněves nabízí obyvatelům plnou občanskou vybavenost – mateřské i základní školy, lékařské ordinace, obchody i restaurace. V místě je také zámek, divadlo, kino i pivovar.

Vynikající dopravní dostupnost

  • 5 minut od vlakového i autobusového nádraží
  • 19 minut MHD do centra Prahy
  • 8 minut autem na dálnici D1

Lokalita

Uhříněves patří v posledních letech k velmi vyhledávaným lokalitám pro bydlení, vhodná je jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny. Místo totiž nabízí spoustu sportovního i kulturního vyžití, kromě mnoha sportovišť je zde i divadlo a kino. Možnost relaxace poskytne uhříněveská obora, která je od nových bytů jen pár minut klidné chůze. Zároveň Uhříněves nabízí všechny klady bydlení v hlavním městě – skvělou dopravní dostupnost do centra i ven z města, stejně jako plnou občanskou vybavenost. Která městská část se může chlubit vlastním pivovarem a zámkem?

Zobrazit projekt Ekobyty U Obory na větší mapě

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.
Písmenem "N" jsou v názvu označeny nebytové jednotky.