Ekobyty Nad Lesy

Lokalita: Praha 9 - Újezd nad Lesy
Volných bytů: 82

Popis projektu Ekobyty Nad Lesy

Mapa lokality

Ekobyty Nad Lesy je moderní rezidenční projekt v luxusní lokalitě pražské části Újezd nad Lesy, který nabízí rodinné byty v pěti vilových domech s krásnými výhledy do zeleně. Celkem 83 bytů dispozic 1+kk až 4+kk s prostornými terasami, lodžiemi, balkony či předzahrádkami.
Areál zároveň nabízí celkem 106 parkovacích stání. Projekt je vhodný nejen pro mladé rodiny, ale také jako luxusní bydlení pro jednotlivce, či skvělá investiční příležitost. Ideální nový domov pro všechny, kdo chtějí utéct ruchu velkoměsta do klidu přírody a přesto zůstat centru Prahy na dosah.

Proč koupit byt v projektu Ekobyty Nad Lesy

 • Cena bytů je výrazně pod pražským průměrem.
 • Bydlení v zeleni blízko centra: Viladomy jsou uprostřed zeleně jen pár minut chůze od Klánovického lesa. Přírodní památky jako lesopark V Panenkách, nebo nedaleký Mlýnský rybník nabízí vyhlídky jako na dlani. Ekobyty jsou přitom jen 30 minut jízdy autem od centra města.
 • Bydlení ideální pro rodiny nejen díky skvělé lokalitě: Skladba bytů v projektu Ekobyty Nad Lesy je zaměřená hlavně na rodinné bydlení nebo bydlení pro jedince, kteří mají rádi prostor. Více než polovina všech bytů je dispozic 3+kk a 4+kk, třetina dostupných bytů je pak dispozice 2+kk.
 • Viladomy jsou stavěny v třídě energetické náročnosti B - Velmi úsporná.
 • Vynikající dopravní dostupnost
  • Autem jen 6 minut jízdy na Jižní spojku
  • Vlaková zastávka Praha - Klánovice jen 3 minuty MHD
  • Autobusová zastávka Sudějovická je jen 8 minut pěšky
  • Masarykovo nádraží jen 22 minut jízdy vlakem

Lokalita

Bydlení v luxusní, klidné části Prahy navíc s velmi dobrou dopravní dostupností, se spoustu vyžití jak sportovního, tak i kulturního charakteru. Jen pár minut chůze je vzdálen přírodní park Klánovice-Čihadla, který je pro procházky přírodou jako stvořený. Jeho rozloha je přes 900 hektarů a najdete v něm desítky kilometrů pěších a cyklistických tras. Újezd nad Lesy je atraktivní městská část s plnou občanskou vybaveností, kde se vám povede uniknout ruchu velkoměsta, ale přesto zůstanete centru Prahy na dosah.

Zobrazit projekt Ekorebyty Nad Lesy na větší mapě

Byt, který je ve stavu „volný“, může být nezávazně rezervovaný jiným klientem. Aktuální stav Vámi vybraného bytu Vám rádi sdělí naši pracovníci sektoru prodeje nemovitostí.
Podlahová plocha bytu ve smyslu nařízení vlády č. 366/2013 Sb., tedy půdorysná plocha všech místností bytu včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu.