Zaměstnanci EKOSPOLU pomáhali v zoo, tým tužili při krmení zvířat i společnou hrou

Nakrmit medvěda může být mnohem větší adrenalin, než získat stavební povolení na bytový dům. Zvlášť, když mu stojíte tváří v tvář a v ruce držíte kus jeho oblíbeného masa. Nejen o tom se mohli přesvědčit zaměstnanci dlouhodobého developerského lídra EKOSPOL, kteří v rámci teambuildingových aktivit společnosti na jeden den vyměnili běžnou pracovní činnost za pomoc ZOO Tábor.

Na zaměstnance developerské společnosti, která je generálním partnerem táborské zoologické zahrady, nejprve čekaly drobné údržbářské práce. Během dopoledne tak například natřeli plot u výběhu krav vzácného plemene Cachena. Ošetřovatele poté zastoupili při krmení medvědů baribalů, medvědů hnědých, daňků skvrnitých a jelenů evropských.

Po práci následovalo volnější odpoledne s velkou týmovou hrou „Útěk ze zoo“, která měla prověřit schopnost spolupráce jednotlivých zaměstnanců. Ti hledali v areálu zoo různá stanoviště s úkoly (od jednoduchých logických hádanek až po hledání vzkazu v teráriu plném moučných červů). Po splnění všech úkolů a nalezení klíče od zoologické zahrady, pak vítězný tým ze zoo úspěšně unikl. Program završilo společné večerní opékání špekáčků.