Výhledy Barrandov II jsou nejprodávanějším projektem v ČR

Nejprodávanější rezidenční projekt Česka současnosti. Tím jsou Výhledy Barrandov II developerské společnosti Ekospol, která vrátila na pražský trh cenově dostupné nové byty. Následoval ohromný ohlas zájemců, kteří většinu bytů během krátké chvíle vykoupili. V současnosti mají nového majitele už dvě třetiny všech bytů. Kupující lákají hlavně mimořádně příznivé ceny, které jsou až o třicet tisíc korun za metr čtvereční pod celopražským průměrem. Za padesátimetrový byt tak ušetří až 1,5 milionu korun. Výhledy Barrandov II se staly hned po zahájení prodeje první etapy nejprodávanějším rezidenčním projektem, což potvrdil i nezávislý Deloitte Develop Index. Podobně rychle se prodávají i byty z druhé etapy zařazené do prodeje poslední srpnový týden.

Projekt Výhledy Barrandov II způsobil na skomírajícím trh doslova revoluci. Ukázalo se, že poptávka pořád existuje, kupující jen čekali na cenově příznivější byty. Zájem byl tak veliký, že se o jeden byt přetahovalo hned několik zájemců, naši makléři vytvářeli i pořadníky. Jen během prvního měsíce od jarního zahájení prodeje jsme prodali neuvěřitelných 90 nových bytů a podobné to bylo i po startu druhé etapy. Pokud máte zájem o cenově dostupné bydlení ve výjimečné lokalitě, neváhejte příliš dlouho. S takovou rychlostí bude celý projekt vyprodán už velmi brzy. Aktuálně v cenících zůstávají poslední desítky bytů.

Zájem o naše byty na Barrandově byl tak obrovský, že jsme museli přistoupit k bezprecedentnímu kroku. Ten spočívá v omezení prodeje způsobem, že si každý zájemce mohl koupit pouze jeden byt. Chtěli jsme tím umožnit pořídit si cenově dostupné bydlení opravdu co nejširšímu okruhu zájemců,“ vysvětluje Korec a dodává, že bezkonkurenční cena není na úkor kvality. „Klienti dostanou vysoký standard už v základní ceně.

Výhledy Barrandov II leží v atraktivní a vyhledávané pražské lokalitě a nabídnou výhledy, které nemají jinde v Praze konkurenci. Přímo z bytů lze obdivovat zeleň Prokopského a Dalejského údolí i panorama staré Prahy. Atraktivní a vyhledávaná lokalita Barrandova spojuje čisté a zdravé životní prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Nové majitele bytů v projektu Výhledy Barrandov II budou lákat k procházkám, aktivnímu sportování či relaxaci kromě už zmiňovaných chráněných údolí také další přírodní park – Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází zastávka tramvaje, mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace a další obchody. Pár minut od nových bytů je i aquapark.

Výhledy Barrandov II jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy. O byty v předchozím projektu v této lokalitě byl také obrovský zájem, všechny byty se vyprodaly dlouho před dokončením stavby. Není divu, také byty v tomto projektu si zamilujete, ať už jste vyznavač aktivního způsobu života v čistém přírodním prostředí nebo manažer pracující v kanceláři v centru města. Do přírody se ze svých domovů dostanete stejně rychle, jako do centra Prahy. Ale proč byste opouštěli tak mimořádné výhledy, když ze své rozlehlé terasy můžete pozorovat pulzující město pod sebou? Při pohledu na hvězdnou oblohu pak můžete vzpomínat na všechny hvězdy stříbrného plátna, jejichž filmy jsou s Barrandovem navždy pevně spjaty,“ říká developer Korec z Ekospolu a dodává, že byty jsou velmi vhodné i pro investory, kteří chtějí ochránit své finance před inflací.

Zhodnocení nemovitostí je totiž dlouhodobě vyšší než míra inflace a v tomto projektu to platí dvojnásob. Navíc díky atraktivitě Barrandova nebudou mít budoucí majitelé žádný problém byt pronajmout a tím si zvýšit výnosnost investice.

Bytový projekt Výhledy Barrandov II při ulici Werichova tvoří čtyři moderní nízkoenergetické bytové domy s 270 byty a 32 ateliéry. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk (od 26,5 metru čtverečního) až po 3+kk (78 metrů čtverečních), přičemž každý byt disponuje vždy buď balkonem, terasou či předzahrádkou. Součástí projektu je také celkem 371 parkovacích stání.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem. Tramvajová zastávka je v bezprostřední blízkosti projektu, na stanici metra B Smíchovské nádraží to tramvají trvá pouhých 13 minut. Autem jste na Pražském okruhu už za pět minut.

Dostupné bydlení s garancí nejnižší ceny

Podobně kvalitní nové byty s tak nízkou cenou jinde v Praze nenajdete. Za tvrzením, že naše byty mají nejlepší poměr kvality a ceny, si stojíme. Proto jsme přišli s následující nabídkou. Pokud najdete srovnatelný nový byt za nižší cenu, my ji nejen dorovnáme, ale ještě ji snížíme o dalších 100 tisíc korun. Podrobné podmínky akce jsou na webu www.ekospol.cz.

Nižší cena však není na úkor kvality, naopak Výhledy Barrandov II už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy.

Pražská čtvrť Hlubočepy, a zejména pak její část Barrandov, jsou doslova hvězdnou lokalitou. A to nejen díky blízkým filmovým ateliérům, které jsou již desítky let druhým domovem největších hvězd českého filmu. Prosluněné stráně jižně od Prokopského a Dalejského údolí nabízí unikátní a neopakovatelný výhled na panorama hlavního města, jaký jinde v Praze nenajdete. Bezprostřední blízkost dvou chráněných přírodních parků, kompletní občanská vybavenost s množstvím obchodů či aquaparkem v docházkové vzdálenosti a vynikající dopravní dostupnost, díky níž jste do dvaceti minut v samém srdci Prahy. To vše činí z Barrandova jednu z nejprestižnějších adres pro rezidenční bydlení v celé Praze.

Areál zároveň nabízí celkem 106 parkovacích stání. Projekt je vhodný nejen pro mladé rodiny, ale také jako luxusní bydlení pro jednotlivce, či skvělá investiční příležitost. Ideální nový domov pro všechny, kdo chtějí utéct ruchu velkoměsta do klidu přírody a přesto zůstat centru Prahy na dosah.

Podívejte se na
Aktuální nabídku dostupných bytů