Tisková zpráva: Rychlost prodeje bytů v projektu Panorama Kyje překonává očekávání. Pátou etapu vyprodal EKOSPOL dlouho před dokončením a do prodeje brzy pustí osmou etapu

03. 03. 2015, Praha – Developerský lídr EKOSPOL při prodeji svých bytů nasadil raketové tempo již od samotného začátku roku a v těchto dnech si tak může odškrtnout další prodejní úspěch. Dlouhou dobu před dokončením totiž vyprodal pátou etapu projektu Panorama Kyje. Zájem o byty v této lokalitě překonává všechna očekávání, v šesté a sedmé etapě téhož projektu už totiž zbývá doprodat jen posledních pár bytů. Kvůli raketové rychlosti prodeje bytů a obrovskému zájmu o nové bydlení v Kyjích EKOSPOL uspíší své plány a osmou etapu projektu Panorama Kyje pustí do prodeje už na konci března.

V rámci páté etapy projektu Panorama Kyje EKOSPOL nabídl 105 bytů se širokou škálou dispozic od 1+kk po 5+kk s nejlepším poměrem ceny a kvality v atraktivní lokalitě v blízkosti Černého Mostu s výbornou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností.

Klenot pro rodinné bydlení

Stejný prodejní magnet představují byty i v šesté a sedmé etapě téhož projektu. V šesté etapě zbývá doprodat posledních pár bytů a sedmá etapa je již nyní vyprodána z více než 80 procent, a to více než rok a půl před dokončením. „Není pochyb, že i v těchto etapách budou všechny byty vyprodány dlouhou dobu před dokončením, jak je u EKOSPOLU zvykem. Postupnou realizací zbývajících etap vznikne v Kyjích téměř tisíc nových bytů a tato nová čtvrť v klidové zóně s předzahrádkami a dětským hřištěm se stane doslova klenotem pro rodinné bydlení,“ říká Evžen Korec.

Rychlý úbytek nabízených volných bytů v Kyjích zároveň přiměl vedení EKOSPOLU k pružné reakci a společnost proto na trh pustí již osmou etapu projektu Panorama Kyje dříve, než původně plánovala. „Jedna věc jsou naše původní obchodní plány, ale rozhodující slovo má trh a poptávka na něm. S takovou rychlostí prodejů našich bytů v Kyjích jsme nepočítali, nicméně jsme připraveni naši nabídku velice brzy doplnit,“ říká Evžen Korec.

Raketový prodej bytů na Kyjích však není v rámci společnosti ojedinělou raritou, stejnou rychlostí EKOSPOL prodává své byty i v dalších projektech. Už jen posledních pár bytů zbývá doprodat v šesté etapě projektu Nové Měcholupy. Z 85 procent jsou vyprodány byty i v projektech Michelské zahrady nebo Slunečné terasy Řeporyje. Velmi rychle se prodávají byty i v projektu EKOCITY Uhříněves či Výhledy Barrandov.