Tisková zpráva: Developerský lídr EKOSPOL vytvořil rekord, který Praha dosud nezažila. V projektu EKOCITY Hostivař prodal za jediný týden 115 bytů

16. 4. 2015, Praha – Doslova nákupní šílenství rozpoutaly mezi zájemci o nové bydlení v Praze byty v projektu EKOCITY Hostivař od společnosti EKOSPOL. Během jediného týdne jich lídr bytové výstavby v České republice prodal neuvěřitelných 115. Z původních 248 bytů, které byly při spuštění první etapy projektu v nabídce, se tak během prvního týdne prodala již téměř polovina. Největší zájem kupující mají o byty 1+kk.  Dohromady EKOSPOL v projektu EKOCITY Hostivař nabídne celkem 802 kvalitních bytů za bezkonkurenční ceny.

EKOSPOL otřásl bytovým trhem hned po spuštění projektu. „Projekt v Hostivaři překonává naše nejvyšší očekávání. Rychlost prodejů zároveň potvrzuje, že EKOCITY Hostivař se díky bezkonkurenční cenové nabídce a skvělé lokalitě stává jedním z nejžádanějších a nejúspěšnějších projektů rezidenční historie České republiky,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je lídrem bytové výstavby v České republice. „Denně přijímáme desítky dalších telefonátů od zájemců o byty. Je to více než výmluvné potvrzení skutečnosti, že máme nejprodávanější byty na trhu. Rovněž předpokládáme, že v projektu EKOCITY Hostivař všechny byty prodáme dlouho před dokončením, jak je u nás tradicí,“ dodává Evžen Korec.

Trh zdražuje, EKOSPOL sráží ceny

Hlavními lákadly pro kupující jsou bezkonkurenční ceny nových bytů a jedinečná lokalita. Ceny bytů 1+kk+sk (1+kk s unikátně řešeným spacím koutem) začaly na 990 tisíci korunách, 2+kk na 1,55 milionu a 3+kk na 2,34 milionu korun. Vybrané byty navíc šly do prodeje formou aukce, do které se jen první den přihlásilo přes 150 zájemců o byt.

V první etapě projektu si zájemci o bydlení mohou vybírat byty ve dvou devítipodlažních domech s atraktivní a funkční architekturou, s dostatkem podzemních i venkovních parkovacích stání. Na výběr je široké množství dispozic od 1+kk až po 4+kk (33,6 – 115,4 m2) s prostornými předzahrádkami, balkony nebo atraktivními střešními terasami.  Lokalita v Hostivaři spojuje skvělou dopravní dostupnost do centra s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a skvělé občanské vybavenosti. Chloubou lokality je Přírodní park Hostivař-Záběhlice.