Prodejnost projektu Výhledy Barrandov II je rekordní

Náš výjimečný projekt Výhledy Barrandov II vrátil na trh cenově dostupné bydlení, což dokládá i nezávislý Deloitte Develop Index, podle kterého jsme v květnu a červnu prodali nejvíce nových bytů ze všech pražských konkurentů.

Cenová revoluce na pražském rezidenčním trhu způsobila obrovský zájem klientů a výrazně zvedla prodeje nových bytů. Výjimečný projekt Výhledy Barrandov II developerské společnosti Ekospol vrátil na trh cenově dostupné bydlení, což oživilo skomírající aktivitu zájemců o vlastní bydlení. Byty s cenou až o třicet tisíc korun za metr čtvereční nižší než celopražský průměr mizely z ceníku obrovskou rychlostí, mnoho lidí chtělo ušetřit až 1,5 milionu korun za padesátimetrový byt. Ekospol tak v květnu a červnu prodal nejvíce nových bytů ze všech pražských konkurentů, jak nyní potvrdil i nezávislý Deloitte Develop Index.

Celou analýzu od Deloitte najdete zde

„Prodej jsme zahájili na konci května a do konce června jsme prodali neuvěřitelných 90 bytů z našeho výjimečného projektu Výhledy Barrandov II. Zájem byl opravdu neskutečný, o jeden byt se přetahovalo mnoho klientů, naši makléři kvůli tomu vytvářeli pořadníky. Dokonce jsme museli přistoupit k bezprecedentnímu kroku, kdy jsme omezili prodej tak, že si každý zájemce mohl koupit pouze jeden byt. Chtěli jsme tím umožnit pořídit si cenově dostupné bydlení opravdu co nejširšímu okruhu zájemců,“ vysvětluje generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol RNDr. Evžen Korec, CSc. a dodává, že bezkonkurenční cena není na úkor kvality. Klienti dostanou vysoký standard už v základní ceně.

Ekospol má dobrou zprávu pro všechny zájemce, na které se v prvním kole nedostalo. Ode dneška, tedy od pondělí 28. srpna, zahajujeme prodej druhé části projektu. Na trh uvolňujeme dalších 151 cenově dostupných bytů. Zájemci by ale neměli příliš dlouho otálet. Jde o poslední možnost koupit byt v takto výjimečné lokalitě za výhodnou cenu. Víc bytů už Výhledy Barrandov II nenabídnou.

Zhodnocení nemovitostí je totiž dlouhodobě vyšší než míra inflace a v tomto projektu to platí dvojnásob. Navíc díky atraktivitě Barrandova nebudou mít budoucí majitelé žádný problém byt pronajmout a tím si zvýšit výnosnost investice.

Bytový projekt Výhledy Barrandov II při ulici Werichova tvoří čtyři moderní nízkoenergetické bytové domy s 270 byty a 32 ateliéry. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk (od 26,5 metru čtverečního) až po 3+kk (78 metrů čtverečních), přičemž každý byt disponuje vždy buď balkonem, terasou či předzahrádkou. Součástí projektu je také celkem 371 parkovacích stání.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem. Tramvajová zastávka je v bezprostřední blízkosti projektu, na stanici metra B Smíchovské nádraží to tramvají trvá pouhých 13 minut. Autem jste na Pražském okruhu už za pět minut.

Dostupné bydlení s garancí nejnižší ceny

Podobně kvalitní nové byty s tak nízkou cenou jinde v Praze nenajdete. Za tvrzením, že naše byty mají nejlepší poměr kvality a ceny, si stojíme. Proto jsme přišli s následující nabídkou. Pokud najdete srovnatelný nový byt za nižší cenu, my ji nejen dorovnáme, ale ještě ji snížíme o dalších 100 tisíc korun. Podrobné podmínky akce jsou na webu www.ekospol.cz.

Nižší cena však není na úkor kvality, naopak Výhledy Barrandov II už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy.

Pražská čtvrť Hlubočepy, a zejména pak její část Barrandov, jsou doslova hvězdnou lokalitou. A to nejen díky blízkým filmovým ateliérům, které jsou již desítky let druhým domovem největších hvězd českého filmu. Prosluněné stráně jižně od Prokopského a Dalejského údolí nabízí unikátní a neopakovatelný výhled na panorama hlavního města, jaký jinde v Praze nenajdete. Bezprostřední blízkost dvou chráněných přírodních parků, kompletní občanská vybavenost s množstvím obchodů či aquaparkem v docházkové vzdálenosti a vynikající dopravní dostupnost, díky níž jste do dvaceti minut v samém srdci Prahy. To vše činí z Barrandova jednu z nejprestižnějších adres pro rezidenční bydlení v celé Praze.

Areál zároveň nabízí celkem 106 parkovacích stání. Projekt je vhodný nejen pro mladé rodiny, ale také jako luxusní bydlení pro jednotlivce, či skvělá investiční příležitost. Ideální nový domov pro všechny, kdo chtějí utéct ruchu velkoměsta do klidu přírody a přesto zůstat centru Prahy na dosah.

Podívejte se na
Aktuální nabídku dostupných bytů