Poslední šance na exkluzivní bydlení. Ve Výhledech Barrandov zbývají poslední byty

Exkluzivní lokalita se skvělou dostupností do centra a v docházkové vzdálenosti od Prokopského údolí dělají z Výhledů Barrandov bydlení snů. Nenechte si tuto šanci utéct – ve dvou bytových domech, které budou dokončeny v létě 2017, zbývají poslední byty. 

Každý z bytů je vybaven buď balkónem, nebo rozlehlou terasou. Horní podlaží pak díky kaskádovitému uspořádání nabízejí fantastický výhled do tří světových stran.

Výhledy Barrandov - výhled z

Pro ty nejnáročnější klienty máme prostorný 4+kk v devátém nadzemním podlaží. Byt A902 oslní obrovskou terasou o ploše přes 200 metrů čtverečních, která majitelům umožní užívat si všech radostí života. Zařiďte si terasu podle svého. Grilujte s přáteli pod širým nebem, relaxujte ve vlastní vířivce. Fantazii se meze nekladou…

Přístup na exkluzivní terasu je přímo z prostorného obývacího pokoje, díky dalším třem pokojům se do bytu pohodlně vejde i početná domácnost. Vzhledem k výhodné ceně 6 295 180 Kč si tento luxus totiž mohou dovolit i rodiny s dětmi.

Parádní terasou se ale mohou pochlubit i menší byty v projektu Výhledy Barrandov. Například jednotku B710 o dispozici 2+kk a s více než 46 metrovou terasou si můžete pořídit za 3 868 400 Kč. Pro více informací či nezávaznou rezervaci kontaktujte naše makléře.