Tisková zpráva: Generální ředitel EKOSPOLU Evžen Korec vyrazí na ČVUT lovit hvězdné studenty

10. 11. 2014, Praha – Představení „životního příběhu“ společnosti, která vede tuzemský trh rezidenčního developmentu a především nabídka budoucí spolupráce pro mimořádně nadané studenty. To jsou cíle, s nimiž vyrazí toto úterý generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec přednášet na půdu Českého vysokého učení technického (ČVUT) v Praze. Na přednášku, která začíná v úterý 11. listopadu od 14:00 v učebně B286, jej doprovodí absolventi této školy, kteří se brzy po jejím ukončení v rámci společnosti EKOSPOL vypracovali do vysokých manažerských funkcí.

„EKOSPOL je developerský lídr proto, že ve společnosti pracují jen ti nejlepší. Nároky, které na ně kladu, jsou skutečně velmi vysoké a dostojí jim pouze opravdové hvězdy. Pro takové ale jsou u nás dveře neustále dokořán,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL. „Milionový roční plat i u mladých manažerů u nás není vzácností. Nicméně opravdové hvězdy se nemohou motivovat jen velmi vysokým platem. To, co je žene dopředu, je touha být nejlepší v celé republice v oblasti, kterou se zabývají. Pro takové hvězdy je nejsilnější motivací rychlý kariérní růst a ponechání dostatku prostoru pro vlastní koncepce a ideje,“ dodává Evžen Korec. EKOSPOL je nejlépe platící firmou v tuzemském stavebnictví a jednou z nejlépe platících firem v zemi vůbec. Průměrná mzda ve společnosti v loňském roce činila 56 418 korun měsíčně.

EKOSPOL letos opanoval trh s novými byty v Praze a v létě vytvořil český rekord, když prodal 250 bytů s nejlepším poměrem ceny a kvality za jediný měsíc. Měl rovněž podíl na mohutném nárůstu celého trhu, kdy developeři za první tři čtvrtletí prodali v Praze 4250 bytů, což je meziročně o 23 procent více. Každý sedmý takto prodaný byt pocházel právě od EKOSPOLU, který se tím vyšvihl do pozice absolutního lídra trhu podle podílu prodaných bytů. V příštích třech až pěti letech EKOSPOL chystá výstavbu 5000 bytů v tržní hodnotě 10 miliard korun. Evžen Korec je autorem bestselleru „Co je v domě, není pro mě“, která je sumářem rad, jak bezpečně a bez rizika investovat do nemovitostí. Na konci listopadu mu vyjde další kniha „Koupě bytu pod lupou“, která shrnuje jeho více než dvacetileté osobní zkušenosti a postřehy, který ocení každý, kdo zvažuje koupi bytu a chce se vyhnout chybám při jeho výběru a financování.

 

Generální ředitel EKOSPOLU Evžen Korec vyrazí na ČVUT lovit hvězdné studenty