Tisková zpráva: Generální ředitel EKOSPOLU Evžen Korec vydává novou knihu „Koupě bytu pod lupou“. Popisuje v ní triky developerů a zároveň nabízí návod, jak zkontrolovat kvalitu provedení bytu

24. 11. 2014, Praha – Společnost EKOSPOL nepolevuje v posilování pozice absolutního lídra trhu tuzemského rezidenčního developmentu a budování image, kterou se odlišuje od svých konkurentů. Aktuálním počinem EKOSPOLU, který letos v létě prodejem 250 bytů za měsíc vytvořil český rekord, je vydání nové publikace jejího generálního ředitele Evžena Korce „Koupě bytu pod lupou“.

Tuto unikátní knihu, v níž generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec formou rozhovoru s publicistou Lukášem Kovandou shrnuje a široké veřejnosti předkládá své více než dvacetileté osobní zkušenosti v oblasti realit a investic do nemovitostí, ocení každý, kdo zvažuje koupi bytu či domu a chce se vyhnout chybám při jeho výběru a financování. „Takto uceleně jsem své poznatky a v podstatě i své know-how nikdy nepublikoval. Za zvlášť přínosné například považuji odhalení řady triků, které developeři vůči svým zákazníkům používají a zároveň nabízím jednoduchý návod, jak zkontrolovat kvalitu provedení bytu,“ říká Evžen Korec. O tom, že se jedná o manažersky precizní, ale zároveň i velmi praktickou a poučnou publikaci, svědčí kladná hodnocení a doporučení, kterých se knize dostalo od předních představitelů české manažerské, podnikatelské a akademické sféry.

EKOSPOL vydává knihu vlastním nákladem a tato publikace se na trhu objeví v pondělí 24. listopadu. Cílem společnosti však není realizace zisku z jejího prodeje, nýbrž osvěta a předání praktických a mnoha lety prověřených zkušeností jednoho z nejznámějších a nejzkušenějších českých developerů co nejširší veřejnosti. Díky tomu se podařilo prodejní cenu knihy stlačit na úroveň, která pravděpodobně velice příjemně překvapí všechny zájemce. Publikace je totiž k mání za neuvěřitelných 95 korun, cena praktické e-knihy činí pouhých 60 korun! E-knihu si navíc zájemci mohou objednat přímo z mobilního telefonu a zaplatit ji formou SMS zprávy. Kniha bude k prodeji v sídle EKOSPOLU, na pobočkách společnosti SIKO ale i v knihkupectvích po celé České republice.

Kniha „Koupě bytu pod lupou“ je již druhou publikací, kterou letos EKOSPOL vydal. V květnu už totiž na trh uvedl knihu „Co je v domě, není pro mě!“ nabízející sumář rad, jak úspěšně a bez rizika investovat do nemovitostí. Tato kniha se stala bestsellerem a v krátké době po jejím vydání se jí prodalo přes 3000 výtisků. Tato kniha je stále k prodeji v sídle společnosti EKOSPOL stejně jako na pobočkám společnosti SIKO či v knihkupectvích po celé České republice.