EKOSPOL zahajuje prodej prémiového projektu Ekorezidence Strašnice

Developerská společnost Ekospol zahájila prodej nejlepšího rodinného bydlení v Praze, které nabídne rezidenční projekt Ekorezidence Strašnice. Bytový dům vyroste v atraktivní lokalitě s plnou občanskou vybaveností a množstvím aktivit pro rodiny s dětmi i sportovce. Projekt nabídne 64 moderních bytů s dispozicemi od 1+kk po 3+kk. Bydlení mohou zájemci získat za příznivé ceny.


Ekorezidence Strašnice leží v atraktivní lokalitě s plnou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Lokalitu ocení hlavně rodiny s dětmi a sportovci. V okolí je velké množství sportovišť včetně vyhledávaného centra Gurtovka se skateparkem, umělou lezeckou stěnou, lanovým centrem, bruslištěm a mnoha dalšími atraktivními sportovními a hracími prvky. Nedaleko je také dopravní hřiště. A na oblíbené dětské hřiště Světická uvidíte přímo z oken.

Aktivní jedinci ocení mnoho sportovišť. V bezprostředním sousedství projektu je malé sportovní hřiště, v docházkové vzdálenosti jsou mimo jiné tenisová hala či sportovní areál FK Union Strašnice. Na něj navazuje sportovní areál Slavia, kde kromě velkého fotbalového stadionu naleznete také plavecký bazén, koupaliště, zimní stadion, sportovní halu, lehkoatletický stadion a spoustu dalších hřišť mimo jiné na pozemní hokej či rugby. Na své si zde přijdou i lukostřelci.

Ekospol je známý tím, že dlouhodobě nabízí moderní nové byty dostupné co nejširšímu okruhu zájemců a to samé platí i pro projekt Ekorezidence Strašnice. Také zde kupující získají nové byty za ceny, za které by je ve srovnatelné lokalitě nesehnali.Bytový dům v ulici Strančická o šesti nadzemních podlažích nabízí celkem 64 moderních bytů s dispozicemi od 1+kk až po 3+kk. Každý disponuje buď balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Samozřejmostí je dostatek parkovacích stání, ať už vnitřních nebo venkovních. Projekt je díky cenové dostupnosti vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako výhodná investiční příležitost.

Už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. „Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Díky tomu jsou domy energeticky velmi úsporné, jejich majitelé tak na provozních nákladech výrazně ušetří
Strašnice spojují perfektní dopravní dostupnost do centra Prahy i za její hranice s plnou občanskou vybaveností a mimořádnými možnostmi vyžití pro rodiny s dětmi. Projekt Ekorezidence Strašnice se nachází přímo u zastávky tramvaje a jen pár minut od stanice metra Skalka. Blízko to budete mít také na vlakovou stanici Praha – Zahradní město. Pokud budete chtít nechat ruch velkoměsta za hlavou, během pár minut jste autem na Jižní spojce. V blízké budoucnosti vznikne přímo před projektem atraktivní promenáda, která přes Strašnice propojí Zahradní město s Vršovicemi.

V okolí bytového domu se nachází mateřské, základní a střední školy včetně gymnázia a Metropolitní univerzity. Nechybí ani poliklinika, ordinace lékařů, plavecký bazén s koupalištěm, sportovní haly, obchodní centrum či minigolfové hřiště. Strašnice tak jsou ideálním bydlením pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Všichni zde naleznou mnoho možností, jak trávit volný čas. V Ekorezidenci Strašnice budete opravdu žít, ne jen přespávat.

Chci bydlet ve Strašnicích