Ekospol v ZOO Tábor oslavil 30. výročí na trhu

Třicet let, takřka šest desítek velkých projektů a nový domov pro více než deset tisíc klientů. Tři základní čísla popisující fungování společnosti Ekospol, která se za třicet let na trhu z malé začínající firmy dostala mezi největší developerské společnosti v zemi určující trendy bydlení. Zaměstnanci developerské společnosti si toto významné výročí připomenuli v táborské zoologické zahradě, jejímž je Ekospol generálním sponzorem.

Oslavu zahájil generální ředitel a předseda představenstva Ekospolu Evžen Korec proslovem, ve kterém připomněl začátky a nejdůležitější milníky společnosti. Na něj plynule navázalo předávání diplomů zaměstnancům s oceněním za to, jak dlouho už pro Ekospol pracují. Největší matadoři jsou s firmou spjati už 22 let.

„Úspěch firmy je jednoznačně spjat s jejími zaměstnanci. Jsem velmi rád, že pro nás pracují jen ti nejlepší motivovaní lidé, kteří se nebojí přicházet s vlastními nápady. Ekospol umožňuje každému realizovat se a podílet se na největších rezidenčních projektech, které mění tvář hlavního města. Výsledky jejich práce budou vidět dlouhá léta a přinesou domov mnoha rodinám. To je snem většiny projektantů, architektů i jiných profesí,“prohlásil generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.

Slavnostnější část oslavy ukončilo překrojení speciálního dortu, po němž následovala mimořádná VIP prohlídka areálu zoo. Při ní měli zaměstnanci Ekospolu mimořádnou příležitost navštívit i některé výběhy a podílet se na krmení vybraných zvířat. Součástí bylo i slavnostní vysazení pamětního stromu – jílovce maďalu – k 30. výročí generálního sponzora ZOO Tábor – společnosti Ekospol. Poté následovala neoficiální soutěž v lukostřelbě a celé setkání završilo večerní opékání špekáčků na ohni nedaleko týpí provázené dechberoucími zvuky exotických zvířat chovaných v táborské zoologické zahradě.