EKOSPOL povyšuje. Ředitelem sektoru výběrových řízení se stal Ondřej Chalupa

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL povyšuje. Ředitelem nově vzniklého sektoru výběrových řízení se od 1. července stává Ondřej Chalupa, který v EKOSPOLU pracuje už třetím rokem.

Šestadvacetiletý Chalupa do EKOSPOLU přišel v listopadu 2013. Vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na ČVUT v Praze. Během studií působil jako stavbyvedoucí na malých stavbách. Ve volném čase se věnuje běhu a jízdě na motorce.

Ondřej se projevil jako velmi schopný manažer a současné povýšení je jen logickým oceněním jeho schopností. Zároveň je jeho kariérní růst potvrzením toho, že talentovaní lidé v EKOSPOLU naleznou vhodné prostředí pro uplatnění svých nápadů a rychlý kariérní růst. Právě možnost seberealizace a podílení se na klíčových rozhodnutích firmy, která je dlouhodobým lídrem trhu, láká do EKOSPOLU tisíce lidí ročně,“ podotkl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec. Dodal, že EKOSPOL je nejlépe platící firmou ve stavebnictví a mzdy ve společnosti patří k jedněm z nejvyšších i v rámci celé ČR.