Ekospol nabídne stovky dostupných bytů

Pětiletý nepřetržitý růst cen nových bytů na pražském trhu způsobil, že se průměrná cena dostala za hranici, která byla dříve určená pouze pro ty nejluxusnější projekty. Koronavirová krize a očekávaný výrazný útlum tuzemské ekonomiky pak způsobí, že o tyto předražené byty s cenou přesahující 120 tisíc korun za metr čtvereční přestane být zájem. Lidé budou ještě více posuzovat poměr ceny a kvality, přičemž klíčovým kritériem pro volbu konkrétního bytu bude jeho cena. V takovém prostředí uspějí jen ty společnosti, které tomuto požadavku vyjdou vstříc. Například Ekospol cenově dostupné byty připravuje už nyní a na trh je uvede hned v příštím roce. Celkem by jich mělo být na 250.

Ceny některých nových bytů se dostaly mimo možnosti většiny zájemců o vlastní bydlení, což se prokáže hlavně v následujících měsících, kdy se naplno projeví dopady vypnutí ekonomiky kvůli koronaviru. Lidé budou stejně jako při minulé ekonomické krizi akceptovat pouze levnější byty s cenou maximálně do sta tisíc korun za metr čtvereční, přesně takové Ekospol v příštím roce nabídne.

V roce 2021 plánujeme dát do prodeje přes 250 bytů v několika zcela nových projektech v nejvyhledávanějších pražských lokalitách. Už nyní můžu říct, že je nabídneme za ceny hluboko pod celopražským průměrem, konkrétní termín zahájení prodeje konkrétního projektu společnost zveřejní teprve v krátkém předstihu.

Na konci letošního roku Ekospol dokončil stavbu 160 moderních bytů v projektu Ekorezidence Hodkovičky. I tento projekt potvrdil výsadní postavení Ekospolu, protože se mu znovu podařilo prodat před dokončením prakticky všechny byty. Majitelé se do svých nových bytů s úchvatnými výhledy na Vltavu, Chuchelský háj či Barrandovské skály začnou stěhovat po Novém roce, kdy dojde k předání bytů. Projekt se kromě vysoké kvality a mimořádné lokality vyznačuje také velmi příznivou cenou, nejlevnější byty šlo získat už za méně než tři miliony korun.

Zatím se podívejte na naši nabídku parcel

REZERVUJTE ZDE