EKOSPOL dokončil stavbu 281 moderních bytů v projektu Výhledy Barrandov

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL v minulých dnech dokončil stavbu 281 moderních bytů v projektu Výhledy Barrandov. Všechny byly prodány před dokončením, jak je u EKOSPOLU pravidlem. Více než devadesát procent všech bytů mělo svého majitele dokonce ještě před zahájením stavby na začátku loňského roku. Noví majitelé se do svých bytů nastěhují během jednoho měsíce.

Zájemci o bydlení na Barrandově, na které se tentokrát nedostalo, však nemusí zoufat. Už brzy EKOSPOL do nabídky zařadí pokračování tohoto úspěšného projektu. „V sousedství postavíme další čtyři bytové domy s 306 moderními byty. V nejbližší době je po získání všech povolení zařadíme do nabídky,“ upozorňuje Korec na chystaný projekt Výhledy Barrandov II.

Projekt Výhledy Barrandov vyrostl po pravé straně Werichovy ulice a tvoří ho 281 nových bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk ve dvou devítipodlažních domech s ustupujícími horními podlažími. Velikosti bytů začínají už na 34,7 metru čtverečního. Součástí každého bytu jsou balkony nebo terasy. V podzemí vznikne 262 garážových stání, další parkovací místa budou vybudována venku. Generálním dodavatelem stavebních prací byla BAK stavební společnost. Atraktivní a vyhledávaná lokalita Barrandova spojuje čisté a zdravé životní prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Nové majitele bytů v projektu Výhledy Barrandov budou lákat k procházkám, aktivnímu sportování či relaxaci chráněné Prokopské a Dalejské údolí. V docházkové vzdálenosti je také další přírodní park – Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace a další obchody. Pár minut od nových bytů je i aquapark.