EKOSPOL dokončil stavbu 118 moderních bytů v projektu Viladomy Dubeč

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL v minulých dnech dokončil stavbu 118 moderních bytů v projektu Viladomy Dubeč. Všechny byly prodány půl roku před dokončením, což jen dokládá, že je o byty od EKOSPOLU obrovský zájem. Takřka 95 procent všech bytů mělo svého majitele dokonce ještě před zahájením stavby na začátku loňského roku. Noví majitelé se do svých bytů nastěhují během jednoho měsíce.

Viladomy Dubeč tvoří čtyři viladomy se třemi až čtyřmi podlažími, které se harmonicky napojí na blízké luxusní vily a rodinné domy. Nádherná příroda v okolí, v němž se nachází chráněné území Říčanka, soustava rybníků Lítožnice, Podleský rybník a přírodní památka Rohožník, nabízí ideální bydlení hlavně pro rodiny s dětmi. Ty ocení i kompletní občanskou vybavenost v místě včetně mateřské a základní školy.

Projekt Viladomy Dubeč, který vyrostl mezi ulicemi Městská a Kolocova v Praze 10 – Dubči, tvoří 118 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Velikosti bytů začínají na 30 metrech čtverečních, největší nabízí svému majiteli 111 metrů čtverečních. U většiny bytů jsou navrženy předzahrádky, byty v horních podlažích mají jižně orientované střešní terasy. Součástí projektu je 99 podzemních garážových stání a dostatek venkovních parkovacích míst. Generálním dodavatelem stavebních prací v Dubči je stavební společnost PP 53.