EKOSPOL dokončil hrubou stavbu 400 bytů. Drtivá většina z nich je už vyprodána

Dokončili jsme hrubou stavbu 281 moderních bytů v projektu Výhledy Barrandov a 118 nadstandardních bytů v projektu Viladomy Dubeč. „Stavební práce u obou projektů probíhají podle plánu a majitelé tak už příští léto stráví ve svých nových domovech. Atraktivní lokality, které spojují vynikající občanskou vybavenost s perfektní dopravní dostupností a blízkostí kouzelné přírody, vytvoří opravdu unikátní bydlení,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Projekt Výhledy Barrandov, který vyrůstá po pravé straně Werichovy ulice, tvoří 281 nových bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk ve dvou devítipodlažních domech s ustupujícími horními podlažími. Velikosti bytů začínají už na 34,7 metru čtverečního. Součástí každého bytu jsou balkony nebo terasy. V podzemí vznikne 262 garážových stání, další parkovací místa budou vybudována venku. Generálním dodavatelem stavebních prací je BAK stavební společnost.

„Viladomy Dubeč budou tvořit čtyři viladomy s třemi až čtyřmi podlažími, které se harmonicky napojí na blízké luxusní vily a rodinné domy. Nádherná příroda v okolí, v němž se nachází chráněné území Říčanka, soustava rybníků Lítožnice, Podleský rybník a přírodní památka Rohožník, nabízí ideální bydlení hlavně pro rodiny s dětmi. Ty ocení i kompletní občanskou vybavenost v místě včetně mateřské a základní školy,“ přibližuje hlavní výhody dubečského projektu Korec.

Projekt Viladomy Dubeč, který vyrůstá mezi ulicemi Městská a Kolocova v Praze 10 – Dubči, tvoří 118 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Velikosti bytů začínají na 30 metrech čtverečních, největší nabídne svému majiteli 111 metrů čtverečních. U většiny bytů jsou navrženy předzahrádky, byty v horních podlažích budou disponovat jižně orientovanými střešními terasami. Součástí projektu je 99 podzemních garážových stání a dostatek venkovních parkovacích míst. Generálním dodavatelem stavebních prací v Dubči je stavební společnost PP 53.

Byty z obou projektů jsou takřka vyprodány

Zájem o byty v projektech Výhledy Barrandov a Viladomy Dubeč je tak velký, že nyní zbývá v nabídce posledních pár bytů. „Najít pro ně nového majitele nebude žádný problém. I tyto projekty jen potvrzují dlouhodobý trend, kdy EKOSPOL své byty vyprodá dlouho před dokončením stavby. To naši společnost odlišuje od ostatních firem na trhu. I někteří velcí developeři totiž mají ve svých cenících spousty takzvaných ležáků, které se jim nedaří prodat ani měsíce po kolaudaci,“ zdůrazňuje Korec.