Developerský lídr EKOSPOL slavnostně otevřel dalších pět bytových domů s 221 byty v rámci projektu Panorama Kyje

24. 09. 2015, Praha – Developerský lídr EKOSPOL se opět o významný krok přiblížil ke konečné realizaci svého velkého záměru – vybudovat v Kyjích novou městskou čtvrť s téměř tisícovkou bytů. V rámci projektu Panorama Kyje společnost dokončila a slavnostně otevřela bytové domy F, G, H, I a J s 221 byty.

„Projekt Panorama Kyje je jednoznačně nejúspěšnější bytový projekt u metra posledních let a je jedním z největších projektů historie českého rezidenčního developmentu. Postupnou realizací dalších etap vznikne v Kyjích celkem téměř tisíc nových bytů a tato nová čtvrť v klidové zóně se stane doslova klenotem pro rodinné bydlení,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

EKOSPOL nabídl v bytových domech F, G, H, I a J dohromady 221 bytů s nejlepším poměrem ceny a kvality v dispozicích od 1+kk po 5+kk. Projekt se nachází v jedinečné lokalitě v blízkosti přírody, disponuje výbornou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností.

Slavnostního otevření se zúčastnil i top management významných firem. Během slavnostního dopoledne promluvili generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky Jan Sadil, generální ředitel společnosti BEST Tomáš Březina, ředitel společnosti SIKO Koupelny Vítězslav Vala, generální ředitel společnosti Průmstav Rafael Moreno, jednatel společnosti Baumit Pavel Med a ředitel marketingu společnosti Wienerberger Roman Busta. Za Svaz podnikatelů ve stavebnictví promluvil manažer pro Prahu a střední Čechy Bohuslav Štancl a za městskou část Praha 14 starosta Radek Vondra. Mezi řečníky vystoupila i docentka Jitka Srpová, vedoucí Katedry managementu Podnikohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze. Celý projekt stručně představil ředitel sektoru výstavby společnosti EKOSPOL Roman Havlíček. Závěrečné slovo a poděkování všem spolupracovníkům a dodavatelům pronesl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec.