Vestavěné skříně

Dodávku vestavěných skříní do našich bytů zajišťuje Truhlářství Martin Ouřadník

„Sledujeme vývoj materiálů a do výroby začlenujeme nové technologie, které vedou k prodloužení životnosti výrobků a většímu uživatelskému komfortu,“ Martin Ouřadník.

Logo truhlářství Martin Ouřadník
Vestavěné skříně

V bytě lze tolik potřebný úložný prostor získat pomocí vestavěných skříní. Proto se v našich bytech vždy snažíme pro vestavěné skříně vyčlenit místo. Vestavěná skříň se ideálně hodí do předsíně bytu, kde je potřeba ukládat svrchní oblečení, boty a další věci, které je třeba mít po ruce.

Proč si vybrat vestavěnou skříň od truhlářství Ouřadník?

  • boky dílců olepujeme ABS hranami o tloušťce 2 mm, ty mají vysokou mechanickou odolnost
  • na posuvné dveře používáme kvalitní celoobvodové hliníkové kování s masivním průřezem, to zajišťuje tuhost celého křídla
  • zrcadla jsou podlepena bezpečnostní fólií, při rozbití tak nedojde k vysypání
  • kyvné panty dodáváme od výrobce BLUM nebo Hettich s brzdou nebo bez - dle konstrukce
  • nově používáme olep ABS hran polyuretanovým (PUR) lepidlem. Lepená spára je minimální, tudíž je méně viditelná a je zvýšena odolnost proti teplu i vlhosti

Vestavěné skříně je možno do bytu montovat až po převzetí bytu, ale vzhledem k nadstandardním vztahům s naším dlouholetým partnerem je možné provést zaměření prostoru pro vestavěnou skříň již v průběhu stavby a tím ušetřit čas. Vaše skříň tak může být vyrobena a namontována v co nejkratším čase po převzetí bytu.