Rodinné byty

Hledáte prostorné bydlení pro svou rodinu? Rodinné byty od Ekospolu jsou pro vás ta nejlepší možná volba. V současnosti si můžete koupit malou garsonku v centru nebo za stejnou cenu rodinný byt s prostornou dispozicí a výbornou dostupností do centra. Jakou variantu si zvolíte vy?

Součástí naší nabídky jsou rodinné byty v nejvyhledávanějších lokalitách Prahy. Byty mají nádherné terasy, prostorné balkony nebo oblíbené předzahrádky pro trávení času s vašimi nejbližšími. Naše rodinné byty vyniknou zejména svojí prostorností a nápadité řešení prostoru uspokojí i ty nejnáročnější rodiny.

Ideální rodinné bydlení dotváří blízkost přírody, perfektní dopravní dostupnost a vysoká kvalita řemeslného zpracování interiérů.

Naše rodinné byty jsou výjimečné především:

  • Atraktivní lokalitou se špičkovou dopravní dostupností
  • Krásným výhledem
  • Velkou užitnou plochou
  • Prostornými terasami, balkony či předzahrádkami

Rodinné byty v Kyjích!

Panorama Kyje jsou jednoznačně nejúspěšnější bytový projekt u metra posledních let! Všech šest předchozích etap s celkem sedmi sty byty bylo vyprodáno dlouho před dokončením!


Nejlepší byty v naší nabídce


Naši klienti mají také možnost upravit si byt již během výstavby a to prostřednictvím hojně využívaného programu klientských změn. Další výhody může klient využít při zařizování bytu díky našemu programu výhod. V rámci tohoto programu má klient nárok na významné slevy u našich smluvních partnerů.


Rodinné byty naleznete v těchto projektech