Výhledy Barrandov

Lokalita:
Volných bytů: 0
Dokončení: DOKONČENO
Plocha bytů: 35 - 124 m2
Dispozice: 1+kk - 5+kk
Panorama
Výhledy Barrandov

Lokalita projektu Výhledy Barrandov

Hvězdné bydlení s nádherným výhledem

Mapa
 • hrubá stavba již dokončena
 • celkem 281 bytů v dvou moderních devítipodlažních bytových domech
 • originální architektura s ustupujícími patry, střešní terasy s nádherným výhledem
 • celkem 262 podzemních garážových stání a dostatek venkovních parkovacích míst
 • velký výběr dispozic od 1+kk až po 4+kk s balkony nebo terasami u každého bytu
 • vysoký standard vybavení již v základní ceně + velký výběr nadstandardního vybavení za zvýhodněnou cenu
 • úspora nákladů na vytápění – díky velmi kvalitní tepelné izolaci obvodových stěn ušetříte ročně až 20 % nákladů na vytápění!

Bydlete v přírodě na prestižní adrese

 • chráněné Prokopské a Dalejské údolí přímo pod okny – zdravé a čisté životní prostředí jako stvořené pro aktivní sportování, rodinné procházky a opravdovou relaxaci. V docházkové vzdálenosti se navíc nachází další přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní ZOO.
 • unikátní panoramatický výhled na město – bytový areál Výhledy Barrandov převyšuje věškerou okolní bytovou zástavbu. Díky tomu poskytují horní patra neopakovatelný výhled na celé panorama Prahy.
 • kompletní občanská vybavenost – mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace, aquapark a mnoho obchodů přímo v místě
 • vynikající dopravní dostupnost
  • 3 minuty klidné chůze na zastávku tramvaje
  • 13 minut tramvají na metro “B“ Smíchovské nádraží
  • 20 minut tramvají do centra Prahy
  • 5 minut autem na Pražský okruh

Koncepce projektu 

Bytový areál Výhledy Barrandov byl koncipován s cílem poskytnout svým obyvatelům skutečně hvězdné bydlení. Bohatý výběr z celkem 278 bytů ve dvou moderních devítipodlažních bytových domech je koncipován tak, aby si každý zájemce mohl vybrat bydlení přesně podle svých představ. Je libo raději balkon s výhledem do chráněného údolí, terasu s panoramatickým výhledem na město, nebo rovnou obojí? Z širokého výběru dispozic od 1+kk až po 4+kk si vybere opravdu každý.

Všechny byty jsou navrženy s balkonem nebo terasou. Díky kaskádovitým horním podlažím nabízejí byty ve vyšších patrech unikátní terasy s výhledem až do tří světových stran. Bezproblémové parkování je zajištěno v suterénu bytových domů díky 262 garážovým stáním a dostatku parkovacích míst na povrchu. Komfort bydlení zvyšují také praktické sklípky situované v prostorách podzemních garáží.

Energetická náročnost budovy - energetická třída: B

Popis lokality Výhledy Barrandov

Lokalita s vyznačením

Chcete se každý den probouzet s nerušeným výhledem do nekonečné zeleně? Rádi každý večer relaxujete na vlastní terase a kocháte se výhledem na svítící a pulzující město pod Vámi? Jste vyznavačem aktivního trávení volného času a rádi si každé ráno zajdete zaběhat do chráněného přírodního parku? Potřebujete být každý den do 20 minut ve své kanceláři v centru Prahy? Pak jsou Výhledy Barrandov projektem přesně pro Vás!

Pražská čtvrť Hlubočepy, a zejména pak její část Barrandov, jsou vskutku hvězdnou lokalitou. A to nejen díky blízkým filmovým ateliérům, které jsou již desítky let druhým domovem největších hvězd českého filmu. Situována na prosluněných stráních jižně od Prokopského a Dalejského údolí, s unikátním výhledem na panorama hlavního města, nabízí lokalita Barrandova to, co žádná jiná v Praze. Bezprostřední blízkost dvou chráněných přírodních parků, kompletní občanskou vybavenost s množstvím obchodů či aquaparkem v docházkové vzdálenosti a vynikající dopravní dostupnost, díky níž jste do dvaceti minut v samém srdci Prahy.

To vše činí z Barrandova jednu z nejprestižnějších adres pro rezidenční bydlení v celé Praze!

Doprava

Autem: Bytový areál Výhledy Barrandov vyroste po pravé straně ulice Werichova při příjezdu směrem od konečné zastávky tramvají „Sídliště Barrandov“. Z Pražského okruhu jste u areálu za necelých 5 minut jízdy autem.

MHD: Z konečné zastávky tramvají Sídliště Barrandov se k bytovému areálu dostanete za tři minuty klidné chůze. Stačí jen jít podél ulice Werichova. Cesta tramvají z centra Prahy trvá pouhých 15 – 20 minut.

Mapa okolí projektu Výhledy Barrandov


Zobrazit projekt Výhledy Barrandov na větší mapě